Новини

БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: Післявиборчі і  передсвяткові  аспекти

Архів
4 переглядів

   Минулого вівторка  міський голова Петро Саганюк звично зустрівся  із журналістами місцевих засобів масової інформації та  відповів на їхні запитання. 

 

Дострокові вибори до  Верховної Ради України  фінішували. Як   відбувався  цей процес у нашому місті, які  залишив  враження?  На мою думку, результати  цих  виборів  щодо народного депутата цілком очікувані. Либонь, мало хто сумнівався і в перемозі нашого чинного парламентаря Ігоря Гузя.  Вважаю, що  його  найвищий рейтинг серед волинський нардепів, підтверджений голосами виборців, цілком заслужений. Бо  він  активно  працював на  результат  не лише на  виборчих перегонах, а  при кожній нагоді  йшов до людей  чи то у міському дворі, чи у віддаленому селі. Міська влада теж постійно відчувала цю співпрацю і підтримку. Загалом  же  виборчий процес відбувся без порушень, як повідомляв начальний  місцевого відділу  поліції, звернень до  них  з такого приводу не було.  Дещо нижчою, ніж на  президентський виборах (приблизно на відсотків десять)   виявилась явка  виборців на дільниці. Можливо, посприяла цьому літня пора  – хтось у відпустці, хтось на заробітках… Загалом  підсумку  цих  виборчих перегонів до влади прийшли  молоді  люди, які, хочеться вірити, зможуть поліпшити ситуацію в Україні.

До  нової влади збираєтеся звертатися за розв’язанням  і міських проблем, які раніше  зайшли  у «глухий  кут»?  Якщо  взято курс  на розвиток, залучення інвестицій в Україну, то  як  на такому фоні має виглядати  розтягнуте майно і  поросла  чагарниками територія  колишнього  танкового  полку недалеко  від  центру міста, яка такою стоїть уже  десяток років?  Усі звернення з  цього приводу натикаються  на відомчу стіну  відписок.  А як  можна пояснити  те, що  за крайньої потреби у  житлі для військовиків, вже 12-й рік будується 44-квартирний будинок для них? Будемо  знову писати  відповідні листи, можливо, нова влада почує ці звернення. У  місті ми вже  виділили  300 земельних ділянок для учасників АТО, хоча  треба  800,  а не один десяток гектарів  військових земель  стоїть пусткою. А як  будують гуртожитки для військовиків, яких у нас має бути чотири, їх так затиснули впритул один до одного, що  людям  і перепочити не буде де. Можливо, якийсь інвестор вже б давно знайшов застосування  і занедбаної будівлі колишнього військторгу.

Якщо вже  зайшла  мова про військо, то  заявили  і про звернення про повернення нашій бригаді колишньої назви 51-ї.  Нещодавно  побував на  зборах громадської організації «Захистник», де армійські  ветерани знову порушили це питання. Повернути  нашій бригаді, яка першою зазнала втрат у цій війні, що затягнулась вже на п’ять років,  незаслужено зганьблене ім’я просять  і  колишні її бійці. Тому  й вирішили звернутися з відповідним листом  до  вищих органів  державної влади.

Знову згадуєте і про  податкові борги  колишнього цукрового заводу. Є надія  на  їх погашення? Як  відомо, це підприємство стараннями своїх останніх власників  було визнано  банкротом. Але  перед тим ці  хитрі бізнесмени  набрали  кредитів  під заставу майна. Отож тепер, якщо  щось і продається, то  найперше йде на погашення цих кредитів,  а три мільйони боргу податків перед  містом відсунуті у  дальшу чергу. От і висить роками цей борг, а ці кошти  можна  було б давно з користю освоїти для міста.

Вже  на порозі  стоїть  традиційне  загальноміське свято – День Володимира. Які  ще роботи треба підігнати до цієї дати? Підготовка до святкування нині у розпалі, якихось кардинальних справ не планується завершити, а от навести порядок у місті, парку, на вулицях треба. Днями плануємо і встановлення оновленої інсталяції   із  зізнанням  у любові до рідного  міста, яка, сподіваюся, сподобається володимир-волинцям  і гостям, яких до нас чимало завітає  на свято.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up