Хедлайнерами першого фестивалю «Княжий», який відбудеться 19-20 серпня у парку села Заріччя поблизу Володимира, стануть легендарні українські гурти «Тартак» і “Карна”. Про це організатори повідомили на офіційній сторінці у Фейсбуці. Також заплановано виступ більше десяти відомих музичних колективів. Їхні імена обіцяють «розсекретити» вже найближчим часом.

Ім'я першого хедлайнера вже розкрите – це гурт "Тартак". Наразі колектив готується "запалити" головну сцену фестивалю "КНЯЖИЙ!" А ТИ вже позначив в календарі 19-20 серпня? Фестиваль "КНЯЖИЙ" – грандіозна подія поблизу міста Володимира-Волинського, котру ти маєш відвідати.До кінця тижня обіцяємо оприлюднити другий гурт, який підкорюватиме сцену фестивалю "КНЯЖИЙ". Ти маєш дізнатися про них першим.

Опубліковано Фестиваль «КНЯЖИЙ» 20 червня 2017 р.

Крім цього, організатори «Княжого» оголосили про набір волонтерів. Долучитися до створення нового фестивалю запрошують відповідальну й активну молодь від 16 років. Окрім корисного досвіду з організації масштабного дійства, спілкування з відомими людьми й заряду позитивних емоцій, волонтери отримають фірмові футболки і безплатний вхід на обидва дні фестивалю, а також будуть забезпечені харчуванням. Щоб стати волонтером, слід заповнити електронну форму, посилання на яку можна знайти на сторінці фестивалю у Фейсбуці  .

Віталіна МАКАРИК.

comments powered by HyperComments
- реклама -