На головну Новини Наш земляк підкорив «Володимирські висоти»

Наш земляк підкорив «Володимирські висоти»

Спортивні змагання зі стрибків у висоту уже вшосте відбулися у Володимирі з ініціативи майстра спорту України Вадима Кравчука. Стрибуни з різних областей України приїхали до нас на День міста, щоб позмагатися, спробувати свої сили і встановити нові рекорди.

Особливістю змагань є те, що участь у них беруть як спортсмени-початківці, так і відомі легкоатлети, учасники та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи та світу. У програмі –  юніорський турнір зі стрибків у висоту та змагання серед жінок і чоловіків. Всього у “Володимирських висотах – 2019” змагались 62 легкоатлети чотирьох вікових груп з Херсонської, Донецької, Тернопільської, Кіровоградської, Львівської, Київської, Житомирської та Волинської областей.

За результатами змагань серед жінок третє місце розділили Анастасія Матвійок із Володимира-Волинського та Христина Стефанишин (Тернопільська область), друге посіла Христина Кучина (Херсонська область), а перше завоювала Ірина Геращенко, майстер спорту міжнародного класу та фіналістка Олімпійських ігор 2016-го року (Київська область). Саме вона встановила новий рекорд змагань серед жінок, що становить 190 см.

Серед чоловіків третє місце дісталося Владиславу Лавському (Львівська область), друге  – Андрію Ковальову (Херсонська область), а перемогу вперше в історії змагань здобув володимирчанин Вадим Кравчук (220 см).

Нагороди переможцям вручали перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, віцепрезидент Федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк, депутат Володимир-Волинської міськради Валерій Зінкевич.