Новини

Насичена гутіркова сцена та інші цікавинки від організаторів «Княжого»

Архів
7 переглядів

Цими вихідними уже втретє поблизу Володимира, а саме у Зарічанському парку оживатиме історія на фестивалі «Княжий». Чим відрізнятиметься цьогорічне дійство від попередніх, які сюрпризи готують організатори, розповіла виконавчий директор фестивалю Катерина Музичук.
– Катю, хто є організатором фестивалю? Яка кількість осіб залучена для його проведення?

– Фестиваль організовано за підтримки фонду «Прибужжя». Порівняно з іншими роками в цьому році збільшилася кількість напрямків фестивалю, у зв’язку з чим зросла і кількість його організаторів. Нині в оргкомітеті 38 осіб. Враховуючи ті чи інші захоплення, кожен відповідає за якийсь напрямок.
   – Чи виникали якісь труднощі під час підготовки фестивалю?
   – Звичайно, важко вирахувати все до точності. Як вже відомо, було перенесено дату фестивалю у зв’язку із щільним графіком наших гостей. Проте завдяки злагодженій роботі організаторів всі питання вирішуються. Якщо потрібно, то збираємося на нараду для розв’язання проблем, що виникають. Так як кожен працює над своїм напрямком, то прагне, аби він був найкращим. Ми підтримуємо один одного і, при потребі,  допомагаємо.
   – Скільки часу йде на підготовку фестивалю?
   – Активна підготовка триває близько 2-3 місяців. А взагалі, перша нарада  щодо наступного  фестивалю відбувається на наступний день після закінчення цьогорічного. Ми проговорюємо, де були промахи,  як уникнути цього на наступний рік, ставимо нові цілі.
   – Чому ви вирішили зробити фестиваль безалкогольним?
– Тому що він вважається сімейним. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя. Провести гарно час можна і без алкоголю. Адже повинно бути місце, де можна відпочити разом з дітьми,  і тут ми робимо акцент, що це сімейний захід, де для кожного є цікаві розваги і алкоголь тут не потрібен.
Як ви знаходите контакти з учасниками фестивалю та запрошуєте їх?
– Зараз досить легко можна знайти зв’язок через соціальні мережі. Ми зв’язуємося з менеджерами гуртів, адже вони також зацікавлені у своїх виступах.
   – Що надихнуло на проведення заходу для закоханих пар?
– Ця ідея прийшла сама собою, ніби хтось вклав мені її у голову. Сценарій розпису буде специфічний, у кращих традиціях княжої доби. Вже зголосилося декілька пар. Зараз займаємося пошуком костюмів, супроводу. Стараємося, щоб дійство відбулося феєрично і неповторно.
   – Що можете розповісти про конкурс «Княгиня-берегиня» для заміжніх красунь?
   – Це новий конкурс, який ми вирішили провести для одружених жінок від двадцяти п’яти до сорока років. Адже їм також є що показати та чим поділитися. У цьому конкурсі беруть участь жінки не тільки з нашого міста, а й з інших районів. Це буде конкурс краси та жіночності, де кожна зможе показати свій приклад для інших. Проведення заходу добре організовано, все продумано до дрібниць. Думаю, що все відбудеться на високому рівні.
   – Розкажіть детальніше про модний показ на фестивалі.
   – Буде представлена унікальна колекція суконь. Це сукні, яким кілька століть. Також буде презентовано модний бренд зі Львова. Як і в минулі роки,  показ відбудеться в етностилі. Зараз проводиться тренування для моделей, їх навчають правильному позуванню в одязі і правильній ходьбі  подіумом. Дівчата ставляться до цього дійства відповідально.
   – Чим здивують нас цьогорічні гутірки?
   – Минулого року на фестивалі було замало учасників гутірок, тому цього року ми розширили їх діапазон – у  суботу буде зустріч одразу із шістьма учасниками гутірок, а в неділю –  з п’ятьма. Організатором гутірок є філолог за фахом Ірина Дружук. А відтак і їх теми будуть переважно про книжки, фільми та музику. На гутірковій сцені виступатимуть відомі письменники Артем Чапай та брати Капранови, блогер Юлія Сливка, яка знає, як видати книгу в інстаграмі. Еколог Ірина Білик розповість, як кожна людина може вплинути на поліпшення екологічної ситуації. Історик  з Луцька Тетяна  «відкриє» двадцять неймовірних фактів про Володимир-Волинський. Такого ще в нашому місті не було. Окрім цього, голова організаційного комітету нардеп Ігор Гузь  розповість про організацію фестивалю та зробить власний політичний прогноз.
   – Як працюватиме ярмарок їжі?
   – Харчування проводитиметься в польових умовах. Будуть представлені страви з різних областей України. Для цього зголошуються підприємці всієї України, які мають свої фуд-корти.
   – Як буде діяти наметове містечко?
   – Наметове містечко діятиме три дні. Проживати може будь-хто, головне, мати з собою намет. Як і в минулі роки,  тут проживатиме автентичне поселення готів з Польщі. Вони будуть проводити майстер-класи з приготування їжі, розповідатимуть про свої традиції. Також будуть лицарі з Луцька та гості з інших міст.
   – Які ще цікаві розваги готуєте?
  – Бажаючі зможуть покататися на каяках. Відбудеться пленер різьбярів. Буде алея зі статуй, де можна сфотографуватися. Буде також нічне дійство-феєрія  з фаєр- шоу з сучасними світлоефектами та театром. Це буде ввечері після завершення музичної програми на великій сцені.
   – Чи буде охоронятися територія,  де  відбуватиметься фестиваль?
   – Питання безпеки вирішено та погоджено з  керівництвом відділу поліції. На вході  чергуватимуть поліцейські, котрі матимуть право робити поверхневий огляд речей відвідувачів. На територію, де проходитиме фестиваль, не пропускатимуть громадян у стані алкогольного сп’яніння. Також будуть вилучати алкогольні напої та небезпечні предмети. Просимо з розумінням поставитися до цих правил наших відвідувачів.
Розмовляла Ангеліна ЯЩУК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up