На головну Анонси Повна погодинна програма заходів до Дня міста

Повна погодинна програма заходів до Дня міста

 

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

з відзначення Дня міста Володимира-Волинського 

 

 

    28 липня

 

11.00

 

 

 

22.00

урочисте богослужіння біля пам’ятника Рівноапостольному князю Володимиру

                                                         парк «Слов’янський»

 

показ фільму під відкритим небом

                                                         стадіон «Олімп»

 

                                          29 липня

 

09.00-19.00 сплав на каяках річкою Луга,  джолі-джампінг від  туристичного клубу   “АНТАР”                    

                                                         парк”Слов’янський, підвісний міст

 

11.00

 

 

11.00

 

12.00

турнір зі стрітболу (вуличного баскетболу)

  стадіон «Олімп»

 

чемпіонат Волинської області з шахів серед ветеранів

      спорткомплекс

 

міський турнір серед дворових команд“Футболоманія”

                                                       ігровий майданчик

                                                        на вул. Ковельська буд. 101 — 105

 

12.00 «круглий стіл» по співпраці з партнерами у рамках програми «Партнерство з містами України»                 

                                                        МВК

 

14.00 відкриття дитячого майданчика в ДБСТ  Бучковської Н.

                                                        вул. Н. Ужвій

 

15.00 підбиття підсумків Міжнародного пленеру художників «Колорит»та фотоконкурсу «Володимир крізь призму почуттів»

культурно-мистецький центр

   
16.00 стрілецький турнір від ГО «Молодіжний військовий патріотичний центр ″3-й полк″»

парк «Слов’янський

 

16.00 показові виступи танцювальної школи ″MYDS

парк «Слов’янський»

 

 

19.00 фестиваль фарб «Holi»

парк «Слов’янський»

 

22.00-00.00 молодіжна дискотека

парк «Слов’янський»

 

 

 

30 липня

 

  09.00-19.00

 

 

 

 сплав на каяках річкою Луга,  джолі-джампінг від туристичного клубу   “АНТАР”

                                                        парк ″Слов’янський″, підвісний міст

 

  10.00

 

 

10.00

чемпіонат Волинської області з шахів серед ветеранів

                                                    спорткомплекс

 

міжрайонна виставка мисливських собак від Володимир-Волинського підрозділу Федерації мисливського собаківництва України

                                                  біля ЗОШ№2

 

  10.00-17.00

 

екскурсії історичним музеєм. Знайомство з виставкою про міста-партнери Володимира-Волинського

                                                       історичний музей

 

10.00  -16.00      дитяче свято (біля КМЦ):

 

  – 10. 00 – 12.00  казкове містечко

 

  – 10.00 – 11.00  – «Веселі нотки» (концертна програма дитячих колективів ДНЗ),підсумки  конкурсу образотворчого мистецтва «З любов’ю у серці до рідного міста»
     
     
  – 11.00 – 12.00  

 

– виставка -конкурс  «Барвистий світ домашніх улюбленців»

 

  – 12.30 – 14.30 – студія свята «Карамболь»,  м. Луцьк \(дитячі    аніматори, конкурси, розваги)

 

  – 14.30 – 15.00

 

– перегони на пенібордах
  – 15.00 – 16.00  

 

– дитяча дискотека та шоу мильних бульбашок
 
11.00 зустріч міського голови з делегаціями міст-партнерів

                                                            міськвиконком

 

11.45 покладання квітів до обеліска Слави та стели  Пам’яті полеглим в   АТО

                                                             площа Героїв

 

11.50

 

 

патріотичний велопробіг вулицями міста

                                                      площа Героїв

13.00-15.00 турнір з мотоциклетного кросу «Кубок Володимира» від ГО «Спортивний автомобільно – мотоциклетний клуб ″Віраж″

вул. Н. Ужвій

 

15.00 всеукраїнський турнір зі стрибків у висоту «Володимирські  висоти-2017»                                                       

                                                              площа Героїв                                          

 

13.00, 15.00

 

 

17.00 – 19.00

 

 

                   

19,00

пішохідні екскурсії «Перлини княжого граду»

                                                            старт  від історичного музею

 

концерт духової музики за участю військового оркестру та оркестру дитячої музичної школи

                                                         біля культурно-мистецького центру

 

«Театральний коктейль» від  аматорського театру “Різнобарв’я”

культурно-мистецький центр

 

12.00-23.00 театралізоване свято «Володимирський узвіз»:

                                                     сквер біля історичного музею

 

12.00-17.00 –  свято декоративно-ужиткового мистецтва;

12.00 – 17.00 – вернісаж картин та виставка народних умільців,

організація майстер-класів та містечка майстрів;

12.00- 17.00 – майстер – клас зі стрільби з лука від ГО «Молода Батьківщина»;

12.00-17.00 – виставка продукції місцевих товаровиробників;

12.00-17.00 – медовий ярмарок;

12.00-18.00 – «Бібліотечна парасолька» (виставки – подорожі, ігри та розваги для дітей);

18.00-19.30 – вшанування «золотих»  подружніх пар  «Під звуки               музики  оркестру я  вас запрошую на вальс»;

12.00– 23.00 – концертна програма

 

12.00-12.40- урочисте відкриття

12.40-13.10- народний аматорський ансамбль народної пісні «Лісова пісня», смт Шацьк

13.10-13.20- ансамбль народної пісні  «Розмай»

13.20-13.30- народний ансамбль  «Володимирські музики»

13.30-13.40 – квартет«Родослав»

13.40-13.50 – Ірина Рижкова

13.50-14.00 – народний ансамбль «Володимирські музики»

14.00 – 14.15 – ансамбль народної пісні  «Розмай»

14.15 – 14.45  гурт Оксамит», дует «Два крила»,бандуристка Катерина Ткачук, солістка Ірина Скубій Турійський РБК)

14.45-15.15 вокально- хореографічний колектив «Намисто» , смт Луків Турійського району, тріо «Володимирські козаки»

15.15 – 16.45-зразкова студія вокального співу “Лодомир”, ансамблі танцю “Грейс” та “Колорит”, гімнастки ДЮСШ, Олександра Животягіна, сестри Акієви, тріо “Серця трьох”

16.45-17.15 – переможці та призери талант- шоу «Битва талантів»(Оксана Цвинкилевич, Юрій Бурцан, бібліотечний клуб “ Одарка”)

17.15-17.30 колектив « «Druga mlodosc»», Грубешівський повіт,Польща

17.30-18.00 – духовий оркестр з м.Цвіккау, Німеччина

18.00-19.30 – вшанування “золотих” подружніх пар “Під звуки музики оркестру я вас запрошую на вальс”

20.00 – 21.00 – гурт «GrozovSka Band»(м.Київ)

21.00 – 22.00- гурт «Етно XL» (м.Рівне)

22.00-23.00 – гурт «Давня казка» (м.Луцьк)

 

 

 

23.30 виступ театру вогню «Fire dance»

                                                             площа Героїв.

 

comments powered by HyperComments
- реклама -