Новини

Свято села: Бубнову виповнилося 565

Архів
19 переглядів

До своїх іменин село готувалося усе літо – господарі чепурили оселі, артисти вчили вірші, пісні й танці та щовечора поспішали до будинку культури на репетиції. Справжньою окрасою Бубнова стала автобусна зупинка, яку художній керівник Віта Баранович розмалювала квітами, зобразила на стінах козаків і український герб. Газета «Слово правди» уже розповідала, що це була ідея сільської молоді,яка надала для цього  наколядовані й нащедровані гроші.

Святкування розпочалося молебнем у церкві Казанської ікони Божої Матері, яке звершив протоієрей Василь Мавдрик. На стадіоні відбулася товариська зустріч з мініфутболу та пляжного волейболу. Біля клубу веселилася дітвора, радіючи приїзду аніматорів та нагоді пострибати на батуті. Поруч  асфальт розквіт дитячими малюнками – малеча зображала, яким мріє бачити рідне село. Біля школи презентували нове туристичне спорядження, яке придбали завдяки перемозі проекту «Стежками рідного краю», спонсорованому  благодійним фондом Ігоря Палиці «Тільки разом».

Головне дійство у будинку культури розпочали молодші школярі флешмобом «Діти України». Власні вірші, присвячені селу, прочитав учасник АТО Руслан Литвинчук.  Місцевий поет працює оператором котельні, а у жнива – комбайнером. Його щирі поетичні рядки зворушили публіку, а патріотична пісня про село у виконанні вокального гурту будинку культури підсилила урочистий настрій. Крім жінок тут цього разу  у його складі співали і чоловіки – Олег Головенко, Сергій Фісаюк, Богдан Мельничук, Василь Подзізей.

Привітали селян голова Зимнівської об’єднаної громади В’ячеслав Католик, представники благодійних фондів Ігоря Гузя «Прибужжя» та Ігоря Палиці «Тільки разом». До речі, останній  подбав про нові сценічні костюми для бубнівської вокальної групи.

Чи не найгучнішими оплесками зустрічали наймолодших артистів – вихованців дитсадка «Червона шапочка».  Для односельчан, які захищали честь і незалежність держави на Донбасі, та для їхніх матерів пісню «Сини-соколята» виконала улюблениця тутешніх глядачів, колишня бубнівчанка, викладач педколеджу Тетяна Пасієвич. Для земляків співали солістки Алла Войтюк, Галина Мазур, Анастасія Ковальчук, виступали вихованці хореографічного гуртка. Усім сподобався дебютний номер – танець татусів Ростислава Вітовщика, Івана Дубіка та братів Олександра й Олега Головенків з їхніми донечками – Настею, Каріною, Вітою та Марічкою.

На святі вшанували найстарших жителів Тетяну Оскому, Ольгу Кичулу, Анісію Зайчук, Ганну Матюшенко, Клавдію Занько. Для подружніх пар, які прожили у шлюбі 45, 50 і більше років, звучав весільний вальс, іскрилося у келихах шампанське, лунали вітання дітей та онуків. Не залишилися без подарунків і Оля Загорська та атовець Роман Януш, котрі цього дня зустріли свої дні народження. Відзначили і переможців номінації «Людина села», у Бубнові ними стали однофамільці Галина Мельничук і Лариса Мельничук, серед жителів Маркостава – Леся Ряба, Черчич – Марія Шелест і Віта Баранович  (обидва сусідніх села не мають клубів, тому День села святкували разом із Бубновом).

Уже вдруге на свято до Бубнова завітали чотири аматорських колективи із села Луковичі Іваничівського району. Заслужені вдячні аплодисменти одержали жіноча вокальна група «Любисток», дівоча «Візерунки»,  чоловічий гурт «Хортиця», вокально-інструментальний «Брати».  Вели святковий концерт вчителька Оксана Ткачук і залізничник Богдан Мужик, а допомагали їм учні другого класу Настя Вітовщик і Артем Артемук.

Від початку свята гостей привітно зустрічали дівчата у вишиванках, припрошували до вареників, чебуреків. Тут можна було скуштувати рибної юшки, пиріжків,вареників, налисників, картоплі-фрі. До пізньої ночі  молоді й старі танцювали під  музику луковичівських «Братів». Майже до світанку горіла ватра і чувся спів під гітару.

Директор будинку культури Леся Степанюк висловлює вдячність за співпрацю у підготовці свята голові об’єднаної громади В’ячеславу Католику, колективам Бубнівської  школи та дитсадка, в. о. сільського старости Анатолію Матвіюку, працівницям сільради Ользі Головенко і Оксані Пікуті, а також Аллі Войтюк і Анастасії Ткачук – за фото презентацію і оформлення фотозони у будику культури, усім бубнівським господиням і господарям, котрі готували національні страви, коровайниці Ларисі Мельничук, громадській організації «Нова ідея», що забезпечила спортивні змагання.

Сільська громада вдячна і спонсорам, котрі підтримали свято фінансово й організаційно, подбали про виїзну торгівлю. Серед них обидва благодійних фонди – Ігоря Гузя та Ігоря Палиці, орендарі земельних паїв Євген Шелепіна, Віктор Махніцький, Юрій Марчук,  місцеві фермери Іван Климонюк, Микола Кашубський Іван Сподинюк, підприємці Ірина Дубік, Людмила Остап’юк, Тетяна Вакулюк, ОлександрХом’юк.

   Галина ТКАЧУК,

бібліотекар.

Коментарі
Теги: Бубнів, Галина Ткачук, День села, район
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up