На головну Новини У Володимирі відбувся другий Форум з децентралізації

У Володимирі відбувся другий Форум з децентралізації

Протягом двох днів 30 та 31 березня у Володимирі-Волинському відбувався Форум «Децентралізація – шлях до розвитку громад» присвячений втіленню реформи місцевого самоврядування на теренах Прибужжя. Захід організовано ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Модельний округ» Програми USAID РАДА, учасником якої є народний депутат Ігор Гузь.

Це вже другий Форум, який демонструє досить успішну динаміку розвитку. За словами менеджера програми USAID РАДА Ігоря Парасюка, він фактично є дієвим комунікаційним майданчиком для обговорення важливих питань, від яких залежить сталий розвиток регіону.

Під час свого виступу на Форумі Ігор Гузь розповів про досягнення та прорахунки регіону при втіленні реформи місцевого самоврядування. Так, народний депутат переконаний, що альтернативи об’єднанню територіальних громад наразі немає і він щиро вболіває та сприяє тому, аби округ №19 був першим на Волині, який вже до кінця року формуватиметься виключно із громад.

У заході взяли участь віце-консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Марек Запур, начальник відділу взаємодії з місцевими органами влади Департаменту Мінрегіону, політолог Валентин Маліновський, голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик, сільський голова Грабовецької ОТГ Богдан Барабаш, які поділились корисною інформацією для тих громад, які вже створились і тих, які тільки перебувають на шляху об’єднання, а також поділились своїм практичним досвідом у цьому напрямку.

У рамках Форуму відбулись панельні дискусії, лекції та практичні заняття. Усі учасники мали нагоду відвідати Зимненську ОТГ та оглянути у селах Зимне, Бубнів та Селець об’єкти, де вдалось втілити ті чи інші проекти після створення ОТГ.

Детальніше про цей захід читайте у наступному номері газети «Слово правди».

comments powered by HyperComments
- реклама -