Минулої неділі у нашому місті у спортивно-оздоровчому комплексі «Олімп» відбувся ХІІІ обласний фестиваль «Спортивне довголіття – «Спорт для всіх – радість життя» серед ветеранів – 35 років і старших. Його організували відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з обласним та міським центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Загалом, в обласному фестивалі взяло участь 16 команд, а це 338 учасників. Програма включала змагання з п’яти видів спорту: міні-футбол або волейбол – за вибором, шахи, шашки, настільний теніс, плавання.
У підсумку призові місця розділились таким чином: серед міст перемогу здобула команда міста Луцька, друге командне місце виборола команда з Ковеля, третє – з Володимира-Волинського. Серед районів перше місце в команди Луцького району, друге – в команди Ковельського району і замикає трійку призерів команда Любомльського району.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, дипломами, медалями та кубками Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх».