Новини

10 мільйонів на добудову будинку для військових

Архів
16 переглядів

Уряд передбачив понад 10 мільйонів гривень на добудову 44-квартирного будинку для військових у Володимирі-Волинському. Таку відповідь отримав народний депутат Ігор Гузь на свій запит від Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана, повідомаляють у прес-службі нардепа.

«Міністерство оборони України у грудні 2016 року через систему державних закупівель «Prozorro» здійснило процедуру відкритих торгів щодо закупівлі робіт, пов’язаних із завершенням будівництва 44-квартирного будинку для військових у Володимирі-Волинському. Тендерний комітет міністерства визначив переможця, із яким 28 грудня минулого року уклав договір», – зазначається у відповіді.

Процес будівництва триває вже майже 10 років. Його готовність сягає 80 відсотків. Інвестували величезні кошти. З 44-х квартир до експлуатації практично готові 24. У 20-ти необхідно виконати монтаж внутрішньобудинкових комунікацій, завершити будівництво п’ятого поверху та провести внутрішні оздоблювальні роботи.

Ігор Гузь уже упродовж двох років порушує це питання перед центральними органами влади: запити, брифінги, виступи в парламенті, звернення до міноборони. Торік за його сприяння передбачено 7,7 мільйона гривень на добудову. Однак, з невідомих причин, фінансування не надійшло і знову справу не зрушили з «мертвого» місця. Введення в експлуатацію будинку планується у грудні 2017 року. Питання забезпечення житлом військовослужбовців на постійному контролі в Міноборони, зазначено в урядовому листі.

 

Коментарі
Теги: 44-квартирний будинок для військових, Ігор Гузь, військові, житло
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up