Новини

100-а бригада тероборони стала 100-ю окремою механізованою

Війна, Головне
209 переглядів

За бойові успіхи Волинську 100-у  окрему бригаду територіальної оборони реорганізували у 100 окрему механізовану бригаду Сухопутних військ ЗСУ Про це повідомили на сторінці бригади у фейсбуці.

«Вже у березні-квітні 2022 року один з наших батів – батальйон Луцького району – виконував завдання безпосередньо в зоні ведення бойових дій. На початку березня 2023 року Луцький батальйон вирушив на бахмутський напрямок. За місяць – на початку квітня 2023-го – управління бригади та інші чотири батальйони (Ковельський, Камінь-Каширський, Володимирський та батальйон Луцького району) приступили до виконання бойових завдань на лиманському напрямку. За понад рік перебування на Сході України підрозділи 100-ї окрема бригада  ТрО успішно виконували і виконують бойові завдання на бахмутському, куп’янському, сіверському та лиманському напрямках», – йдеться у дописі.

За цей час волинські тероборонівці не здали жодної позиції і не зробили жодного кроку назад. На початку грудня 2022 року  командиру 100-ї ОБР  сил тероборони, полковнику Руслану Ткачуку було вручено Бойовий Прапор бригади, 28 липня 2023-го – почесну відзнаку до Бойового Прапора «За мужність та відвагу».

Бойові успіхи бригади не могли лишитися непоміченими: Командування Збройних Сил України ухвалило безпрецедентне рішення реорганізувати 100-у окрем е бригаду ТрО у 100-у  окрему механізовану бригаду.

«Сотка» лишається «соткою» і продовжує впевнено крокувати до Перемоги – тепер уже в статусі 100 окремої механізованої бригади!», – повідомили у дописі.

Коментарі
Теги: війна, головне
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up