На головну Новини 100 тисяч гривень на ідеї від Устилузької міської ради

100 тисяч гривень на ідеї від Устилузької міської ради

132

Стартував Конкурс ініціатив жителів Устилузької об’єднаної міської територіальної громади у 2020 році. Він має на меті залучення мешканців громади до участі у бюджетному процесі через подання проектів місцевого розвитку. Про це повідомляє Устилузька міська рада.

Для реалізації проектів, що будуть визнані переможцями конкурсу, на цей рік із місцевого бюджету передбачено 100 000 грн. Вартість реалізації однієї ініціативи не повинна перевищувати 20 тис. грн. Співфінансування зі сторони учасників здійснюється у розмірі не менше 20% від загальної вартості проектів, але власний внесок може бути реалізований також матеріалами чи роботами учасників проекту.

- реклама -

На розгляд конкурсної комісії жителі Устилузької ОТГ можуть подавати ініціативи, що стосуються благоустрою вулиць, зон відпочинку, озеленення та освітлення території, покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах, організації дозвілля, зокрема, культурно-мистецьких та спортивних заходів, підтримки творчої та обдарованої молоді, збереження та відновлення історично-культурної спадщини територіальної громади, впровадження енергозберігаючих заходів, матеріально-технічного забезпечення закладів культури, відкриття нових гуртків, освітніх проектів та збереження екології.

Форма проектної заявки  та вимоги до неї опубліковані на сайті громади. Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (03342) 93-4-19.

Заявки приймаються з 3 липня до 17:00 години 3 серпня 2020 року  за адресою : м.Устилуг, вул. Володимирська, 40, ЦНАП

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × один =