На головну Новини 12 додаткових днів виділили для проектів Громадського бюджету

12 додаткових днів виділили для проектів Громадського бюджету

57

До початку червня приймалися проекти  для фінансування  з Громадського бюджету.  Але у середу, 3 червня,  на засіданні координаційної ради продовжено терміни їх подачі до 15 червня включно.

Тепер у володимир-волинців є  ще 12 додаткових днів для таких пропозицій. Тож збирайте однодумців, створюйте власні проекти та подавайте їх.  А для цього необхідно заповнити відповідну форму на сайті «Громадський проект м. Володимир-Волинський» за посиланням https://volodymyr.pb.org.ua/  або подати на паперових носіях до управління економічного розвитку та інвестицій за адресою: вул. Д. Галицького, 5 , кабінет  5. Телефон для довідок 3-57-09.

- реклама -

У період з 1 травня по 1 червня  вже подано 12 проектів на загальну суму 3 мільйони 127,3 тисячі гривень , з яких  шість малих на 460,6 тисячі гривень та  стількиж  великих на 2 мільйони 666,7 тисячі. Авторами їх є шестеро жінок  і троє  чоловіків.  Чотири проекти стосуються навколишнього середовища,  по два  –  публічного простору , культури та туризму. Наразі всі подані проекти аналізуються та оцінюються.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

19 − три =