Новини

12 крутих речей, які можна вивчити у Школі леді

Архів
314 переглядів

Ще зовсім недавно засновниці центру розвитку «Creativestudio», володарки титулу «Княжна Володимира» Анастасія Азанова та Олена Омелюх ділилися планами про курс для дівчаток, який навчить елегантності, стилю і вмінню самопрезентації. А зараз заняття у «Школі леді» саме у розпалі! Експрес-курс для маленьких володимирянок віком від 8 до 15 років дівчата змогли реалізувати завдяки грантовій підтримці Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та програми «Activecitizens» Британської ради в Україні. Яких корисних речей можуть навчитися панянки у цій школі? Про це ми розпитали в Анастасії Азанової.

 1. Стати відкритішою до світу. «На першому занятті-знайомстві у нас було щось середнє між тренінгом із  особистісного розвитку та мотиваційною лекцією», – розповідає Настя. Разом із фаховими психологами Тетяною Баранською та Юлією Штей дівчатка говорили про те, що успішна леді повинна вміти комфортно почуватися у будь-якій ситуації, а для цього – бути відкритою, готовою впевнено спілкуватися з будь-якими людьми і належним чином представити себе у будь-якому товаристві.
 2. Створити карту своїх мрій. «Іноді те, що ми називаємо мрією, є досить простою ціллю, яку зовсім не важко взяти і зробити, – пояснює Анастасія. – Тож ми хочемо показати різницю, навчити дівчат ставити досяжні цілі, формулювати глобальні мрії і розповісти, як зробити так, аби вони здійснилися».
 3. Затанцювати хіпхоп. Здавалося б, це зовсім не той танець, який личить справжній леді. Але організатори переконані, що саме цей танцювальний стиль допомагає дівчатам побороти внутрішні комплекси, краще відчути своє тіло, поліпшити координацію рухів і стати розкутішими. А із заняття з найенергійнішим тренером Романом Дячком юні леді виходили заряджені позитивними емоціями.
 4. Познайомитися із ЗОЖ і скласти збалансований раціон.Правильне харчування – це основа основ для того, щоб почуватися здоровою і красивою панянкою. Тому дівчаткам розкажуть про секрети здорового харчування і навчать, як зробити своє щоденне меню смачним і корисним.
 5. Зрозуміти, що, як і коли говорити.«З яким виразом обличчя приймати і дарувати подарунки, як знайомитися так, аби одразу завоювати прихильність співрозмовника, як реагувати на «погані слова» і очистити власну мову від них, – про це і не тільки нашим дівчаткам розповіла педагог з великим досвідом публічних виступів Тетяна Дьоміна. Від цього заняття дівчата були у захваті – стільки цікавих практичних вправ і корисних порад у ньому вмістилося!» – розповідає Настя.
 6. Навчитися столового етикету. Як не розгубитися в ресторані, вправно орудувати ножем і виделкою, елегантно наливати чай, красиво і виховано трапезувати – це мистецтво юні леді опанують уже незабаром.
 7. Сформувати правильну поставу і легку ходу.«Ми з Оленою Омелюх познайомили дівчат з основними елементами дефіле і розповіли, де у щоденному житті можна їх застосовувати. Адже таке вміння потрібне не лише учасницям конкурсів краси і тим дівчатам, які виходять на подіум. Скажімо, навіть за похвальною грамотою у школі треба вміти вийти легко, гарно й елегантно», – пояснює Анастасія.
 8. Взяти участь у спільній постановці. Отримані знання дівчатка спробують застосувати у спільному дефіле з елементами композиції. Вони навчаться працювати злагоджено, підлаштовуватися під один ритм і зважати на своїх колежанок.
 9. Спробувати себе у ролі стилістамодельєра. «Ми проти нав’язування стереотипів щодо того, як повинна виглядати і в що одягатися «справжня леді». Але у кожної успішної дівчини, жінки має бути власний стиль. Аби допомогти дівчатам зробити перші кроки до вироблення свого стилю одягу, ми організували для них заняття у майстернях педколеджу з викладачами Ольгою Вітрук та Галиною Олексюк. Прослухавши невеличку лекцію про різні стилі одягу, дівчата взялися за макетування – на паперових шаблонах за шматочків тканини створили по два образи – романтичний і класичний. Було дуже весело і цікаво!»,- розповідає Анастасія/
 10. Дізнатися правила догляду за шкірою, обличчям і волоссям. Це заняття у дівчаток ще попереду, і усі «таємниці краси» їм розповідатимуть, поділивши відповідно до вікових груп: наймолодшим – про гігієну, догляд за шкірою, а зі старшими поділяться секретами природного і вишуканого макіяжу.
 11. Навчитися позувати перед фотокамерою.Як правильно підібрати ракурс, чому важливо слідкувати за фоном, коли робиш селфі, як працювати зі світлом та інші складові виграшного кадру розповів дівчатам фотограф Іван Дуда. А після теоретичних порад – і практичне заняття: кожна панянка мала нагоду попрацювати перед об’єктивом, застосувавши щойно набуті знання
 12. Зробити фото на обкладинку глянцевого журналу. Принаймні організатори обіцяють, що результат фотосесії і справді не соромно буде опублікувати у «глянці». Вона буде у «ляльковій» стилістиці, а відбудеться в особливій локації – в історичному музеї. Кожна учасниця отримає свій найкращий, професійно оброблений знімок.

А на завершення курсу на дівчат чекає дуже особливий випускний. Він відбудеться просто на фестиваль «Княжий», а частина випускниць навіть зможе взяти участь в етно-дефіле – показі модного одягу «княжої» доби. «Але випускний – це не завершення, а лише початок усього найцікавішого у житті дівчат, – переконана Настя. – Ми дали їм старт, а далі у них є куди рости і розвиватися».

Віталіна Макарик.

Коментарі
Теги: CreativeStudio, Анастасія Азанова, Віталіна Макарик, Школа леді
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up