Новини

12 поліцейських офіцерів громад отримали службові автомобілі

Громади, Новини
104 переглядів

Начальник ОВА Юрій Погуляйко разом з очільником управління Нацполіції у області Юрієм Крошко вручили ключі від нових службових авто 12-ом новоспеченим поліцейським офіцерам Олицької, Колківської, Берестечківської, Заболотівської, Сереховичівської, Литовезької, Володимирської, Локачинської, Павлівської, Турійської, Камінь-Каширської та Сошичненської громад.

Машини придбані за кошти органів місцевого самоврядування. Водночас поліція провела відбір й навчання офіцерів, надала необхідні спецзасоби та забезпечує їх заробітною платою.

Юрій Погуляйко зазначив, що швидке реагування на небезпечні події та кримінальні порушення – це першочергове завдання поліції. А поліцейські офіцери, які служать та живуть на територіях своїх громад, можуть ефективніше реагувати на кожне звернення й надавати кваліфіковану допомогу волинянам, якщо забезпечені сучасними автомобілями.

Відтак, на Волині уже працює 61 поліцейський офіцер у 44 громадах. Усі вони мають службові автомобілі та необхідні речі для виконання обов’язків. Також в області функціонує 49 поліцейських станцій.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізують в області з 2019 року. Його основна мета – забезпечити кожну громаду окремим офіцером, який не тільки працює на цій території, але й живе там. До обов’язків офіцерів громад належить: патрулювання, бесіди з учнями в школах, встановлення адміннагляду за раніше судимим особами, реагування на заяви та повідомлення громадян, здійснення контролю за дотриманням правил дорожнього руху тощо.

 На знімку: міський голова Ігор Пальонка  і голова ОВА Юрій Погуляйко вручають авто володимирським  правоохоронцям

Коментарі
Теги: офіцери громад, службові авто
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up