На головну Новини 13-й благодійний концерт «Лодомиру»

13-й благодійний концерт «Лодомиру»

69

Майже пів сотні юних артистів зібрав 13-ий благодійний концерт “З колядою в серці” вихованців зразкової вокальної студії “Лодомир” центру позашкільної освіти, для яких мистецтво – захоплення і стиль життя.
Жанрове розмаїття та харизматичні виступи виконавців дали змогу насолодитися глядачу мистецьким дійством та створили особливу атмосферу у залі районного будинку культури. Аби присутні якнайповніше могли відчути радість різдвяних свят, учасники тішили глядачів дзвінкоголосим співом, щирістю і чистотою звучання.
Багато теплих слів лунало на адресу креативної і невтомної Галини Тюрікової. Вдячність вихованцям зразкової вокальної студії “Лодомир”, які не перестають дивувати й вражати, та їх керівниці, котра успішно огранює таланти, висловила керуюча справами міськвиконкому Ірина Ліщук. За сумлінну працю та з нагоди особистого ювілею вона вручила Галині Тюріковій подяку міського голови та грошову винагороду.
Концертна програма заворожила глядачів неповторним мистецьким і професійним колоритом, а також засвідчила, що українці дбайливо бережуть і примножують національну культуру. Позитивні емоції подарували глядачам і хореографічні композиції юних танцівників. Під час концерту у залі зібрали кошти на підтримку учасників АТО (ООС).

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять + 5 =