На головну Новини 130 кровоздач Вікторії Краснікової

130 кровоздач Вікторії Краснікової

146

Під час урочистостей, які відбулись у міській раді напередодні Дня Конституції ,фельдшерці-лаборантці Володимир-Волинської станції переливання крові Вікторії Красніковій вручили почесне  звання «Заслужений донор України». Жінка регулярно здає кров уже протягом 37 років. Усього в її книжці донора зафіксовано 130 кровоздач.

«Уперше здала кров у 1983 році ще коли працювала у клінічній лабораторії районної лікарні. Тоді усіх агітували ставати донорами, це було престижно, до того ж за кожну кровоздачу отримували додатковий відгул. У мене кров така, що вважається рідкісною – 1 група з від’ємним резус-фактором, тому стала ургентним донором. З часом втягнулась у цю справу і почала здавати кров регулярно – раніше чотири, а тепер не рідше, аніж три рази на рік», – розповідає пані Вікторія.

- реклама -

На станції переливання крові новоспечена «Заслужений донор України» працює з 1991 року. Тому вона, як ніхто знає, яка нині складна ситуація із донорством. Вікторія Краснікова каже, що потреби в крові не зменшуються, а людей, які стають донорами, дуже мало. Особливо загострилась ця проблема у період карантину, коли ще менше людей навідуються на станцію для кровоздачі. Фельдшерка закликає володимирчан не бути байдужими і здавати час від часу свою кров, аби врятувати чиєсь життя.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × один =