Новини

130 послуг  міського  ЦНАПу

Архів
11 переглядів

   Діяльність центру надання адміністративних послуг обговорили на  черговому засіданні міськвикокнокмі.

    Як розповіла його директор Алла Троць, у  цьому центрі можна  отримати 130 адміністративних послуг. За три квартали року  сюди надійшло  понад 20 тисяч звернень  громадян, що у кілька разів більше, ніж за такий період торік.  А це  у значній мірі і через те, що з січня  цього року розпочато надання послуг з  оформлення та видачі паспортних документів, а лише  з такого приводу до центру звернулося 3942 громадянина.

Досить затребуваними є послуги з реєстрації місця проживання та зняття з  неї (5334  звернення). Зважаючи  на прикордонне розташування нашого міста, з липня збільшилась кількість звернень  щодо отримання довідок про місце реєстрації  проживання у Володимирі-Волинському для оформлення документів малого прикордонного руху, Їх  у 2018 році надійшло уже – 624.

За  дев’ять місяців року за платні адміністративні послуги, які надаються через ЦНАП, до міського бюджету надійшло 2 938,6 тисячі  гривень.

В ЦНАПі проводиться постійний моніторинг щодо якості надання послуг. Тут планують впровадження  проектів щодо надання  послуг за допомогою «Мобільного адміністратора» для різних верств населення з виїздом адміністратора до місця проживання осіб з особливими потребами.  Зазначено, що необхідно збільшувати штатну чисельність працівників ЦНАП і відповідну пропозицію радили  винести на розгляд міської ради. Одночасно міський голова Петро Саганюк зауважив про те, що треба посилити контроль за термінами надання відповідей на звернення громадян.

На засіданні виконкому також було прийнято нові тарифи на вивезення рідких побутових відходів КП “Полігон”,  затверджено склад містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури, встановлено режим окремим закладам торгівлі.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up