Новини

14-та бригада урочисто промарширує містом

Архів
13 переглядів

У суботу, 11 листопада, 14-та окрема механізована бригада пройде урочистим маршем вул. Ковельською до Площі Героїв у Володимирі-Волинському, де відбудуться урочисті заходи з нагоди повернення бригади з зони проведення АТО

О 8.30 військовослужбовці від плацу бригади вирушать колоною по вулиці Ковельській до центральної міської площі, де  о 9.30 відбудеться шикування особового складу бригади та урочистий марш, а згодом у районному будинку культури – святковий концерт та нагородження воїнів за мужність, героїзм та особисті досягнення у справі захисту України.

Запрошуємо усіх містян долучитись до вшанування та привітання наших захисників. Висловити повагу до військовослужбовців, які не шкодуючи свого життя і здоров’я, стали на захист територіальної цілісності держави, нам, жителям міста, у якому дислокується 14 бригада, дуже просто – вийти на вулицю назустріч колоні, вручити солдату букет осінніх квітів, прийти з національною символікою на урочистий марш наших героїв або ж підтримати щирими оплесками кращих воїнів під час вручення їм заслужених нагород. Вони воювали за нас – зустрінемо їх гідно!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up