Новини
Сьогодні
20.07.2024

На позачерговій сесії міськради: 16 мільйонів гривень на армійські потреби і новина про обеліск Слави

Потребою оперативного виділення коштів на підтримку підрозділів сил безпеки і оборони України  було зумовлене скликання позачергової сесії Володимирської міської ради, яка відбулась  минулої п’ятниці.

Вона минула швидко, без  активного  обговорення і розгляду депутатських запитів, яких не надійшло.

Одностайно депутати прийняли рішення щодо фінансування запитів військових з’єднань, які звернулись за допомогою до міської ради.  Попередньо усі запити детально розглядались на спільному засіданні постійних комісій та на погоджувальній раді.

Відтак прийнято рішення внести зміни до програми матеріально-технічного забезпечення військових частин, Володимир-Волинського РТЦК та СП, проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки і мобілізації в громаді на 2021-2025 роки, а також до бюджету громади на 2024 рік, виділивши на підтримку військових формувань 16  мільйонів 456 тисяч  234 гривні.

Левову частку цих коштів – 13 мільйонів гривень – буде спрямовано на закупівлю необхідного обладнання для 100-ї ОМБр. Ще 3 мільйони буде розподілено між військовими частинами А4933, А2892 та А4554.

Прийнято також  рішення про надання згоди на безоплатну передачу майна. Йщлося про спеціальні окуляри та пульти для дронів на загальну суму 380 тисяч гривень. Закуплене за кошти бюджету майно буде передане на баланс однієї з військових частин.

У “Різному” міський голова Ігор Пальонка повідомив депутатів, що 13 червня підписано наказ Міністерства культури та інформаційної політики України про надання дозволу Володимирській міській раді на переміщення пам’ятки культурної спадщини місцевого значення “Могила братська радянських воїнів”. Тож невдовзі розпочнеться комплекс робіт з перенесення цієї пам’ятки із площі Героїв у Володимирі.

Коментарі
Теги: "Володимир, позачергова сесія міськради
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up