Новини

17  героїв  однієї  фотовиставки

Архів
28 переглядів

Юні, молоді, мужні, завзяті, незламні та готові власними життями боронити наш мир і спокій. Такі різні долі, але об’єднані в одну єдину фронтову. Їх усіх поєднала фотовиставка «Герої серед нас», яка кілька днів тому відкрилась у Устилузькій школі мистецтв.

На  ній 17 мужніх воїнів-волинян, за плечима  яких «пекло» Іловайська, бетон Донецького аеропорту, висота кургану Савур-Могили та ще безліч вогняних рубежів. Серед героїв фотовиставки наші земляки –  житель села Микуличі, Михайло Жирун, оператор-навідник у складі 3-го батальйону 51-ї окремої моторизованої бригади. Відзначений нагрудним знаком Міністерства оборони України «За військову доблесть» та Юрій Степанюк, корінний володимирчанин, який на східних фронтах був з травня 2014-го по січень 2015-го, відзначений нагрудним знаком Міністерства оборони України «За військову доблесть» та медаллю «Захисник вітчизни».

Відкрила цей  хвилюючий захід провідний бібліотекар центральної районної бібліотеки Тетяна Грищук. А далі були слова вдячності  наших воїнів-героїв,  від учнів місцевої школи. Уважно вслухалися у  них очільник міськрайонної спілки ветеранів АТО, герой експонованих світлин Юрій Степанюк та його побратим Юрій Фурманюк.

Коли Юрія запросили до слова, то він  сказав: «Сотні, тисячі хлопців Волині, які взяли участь у  АТО, варті того, щоб бути героями цієї фотовиставки…  Війна це сльози, втрати, біль та розпач. Це наші побратимів, які вже не повернуться додому. Аде  захист Вітчизни – наш синівський обов’язок.

Керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк подякував героям-землякав за відвагу та мужність. Завершилося урочисте відкриття фотовиставки молитвою «Боже великий єдиний, нам Україну храни»…

***

23 та 24 березня світлини героїв АТО експонуються у школі с. Микуличі.  А  з 25 по 28 березня  відвідати фотовиставку  можна у центральній районній бібліотеці.

Коментарі
Теги: виставка, герої серед нас, Устилуг, Устилузька школа мистецтв
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up