На головну Новини 19 тонн продуктів відправила до Харкова Затурцівська громада

19 тонн продуктів відправила до Харкова Затурцівська громада

145

Волонтери Затурцівської громади біля пункту пропуску “Ягодин” приймали та перевантажували гуманітарну допомогу, яку надали Україні польські та англійські друзі, повідомляють у фейсбук-спільноті ОТГ.

Мешканці Англії та Польщі зібрали понад 200 тисяч злотих. На цю суму в Польщі було куплено продукти харчування, які згодом доставили в Україну, де і було організовано перевантаження на автомобіль, який прибув з Харкова, де зараз важка ситуація з продовольством.

- реклама -

Забирав вантаж харків’янин пан Віталій, який з початку війни активно займається волонтерством.

Крім цього, водій Яцек Томашевський заправив українську машину до Харкова пальним.

Всього відправили 19 тонн продуктів – поки що це найбільша разова допомога, до якої була причетна Затурцівська громада.

“Це було б неможливо якби не старання нашого давнього друга Ярослава Куржавськи жителя м. Лінкольм, Анети Смолярек, яка представляє польську школу в м.Лінкольн, за сприянням яких в Англії було зібрано 12 тисяч фунтів, Едіти Войтович, яка проживає в м. Хелм і була причетна до збору коштів в Польщі, Яцека Томашевського, який, фактично, сам пакував та завантажував товар в Польщі, а також інших небайдужих жителів польських та англійських міст”, – йдеться у дописі.

Окрему подяку Затурцівська громада висловлює Олександру Новосаду з Губина та Володимиру Поліщуку з Війниці, які взяли участь у цій добрій справі.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × чотири =