Новини

2, 5 мільйона гривень з держбюджету на розвиток Володимира-Волинського

Архів
20 переглядів

    Майже 2,5 мільйона гривень на соціально-економічний розвиток Володимира-Волинського з ініціативи народного депутата Ігоря Гузя спрямують з державного бюджету. Це перший транш коштів, що надійде у міську казну в 2019 році.

Про це він розповів під час робочої поїздки у місто, зустрічаючись із колективом стоматполіклініки.  Зі слів головного лікаря  Надії Свіци, за останні 15 років в установі замінили старе обладнання на значно новіше й сучасніше зі Словаччини. Ремонт у кабінетах зробили своїм коштом, адже мають власний спецфонд. У рік це – понад 2,3 мільйона гривень.

«Ми надаємо всі види стоматологічних послуг, як для міської установи. У нас є терапевтичне і хірургічне відділення, працюють дитячі спеціалісти, а також ортодонт, протезист. Всього в поліклініці – 28 лікарів, а разом із технічним персоналом – 72 особи. Потребуємо ремонту в підвальному приміщенні, де актова зала, й ми проводимо там різноманітні заходи, а також в коридорах на першому поверсі», – сказала вона.

Парламентар розповів, що його зустріч із трудовим колективом – це приклад системної роботи. В окремих установах він бував уже декілька разів: «Моя зустріч з вами – не передвиборча. Я йду всюди, де мене хочуть почути: установи, двори. Працюють мої приймальні в окрузі. З міською владою у нас чітке порозуміння. Завжди, коли з командою працюємо в місті, зустрічаємося з  міським головою і обговорюємо ключові питання».

Так, з першого траншу бюджетних коштів, що надійдуть цього року в міську казну, мільйон гривень спрямують на облаштування рекреаційної зони на берегах річки Риловиця; 400 тисяч гривень – на встановлення елементів спортивного майданчика зі штучним покриттям на вулиці Туполєвій, 1; 300 тисяч – для облаштування елементів дитячого майданчика у ДНЗ № 1 «Дзвіночок»; півмільйона надійде для утеплення фасаду дитсадка № 8 «Вишиванка»; чверть мільйона – на капремонт елементів інсталяції «Я люблю Володимир». Всього – 2,5 мільйона гривень.

Окрім зустрічі в стоматполіклініці, Ігор Гузь також спілкувався із педагогами міжшкільного навчально-виробничого комбінату, дитячої художньої школи міста та представниками громадської організації «Холмщина».

На фото – нардеп Ігор Гузь оглядає кабінети стоматполіклінки у Володимирі-Волинському.

Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up