Новини
Сьогодні
20.07.2024

21 випускник ліцею № 3 на пам’ятних дошках свого навчального закладу

Володимирська, Громади, Лайфстайл, Новини
268 переглядів

З початку повномасштабного вторгнення на щиті повернулось 18 випускників Володимирського ліцею № 3.

Було троє, а тепер вже 21 випускник  колишньої третьої школи, однієї з найбільших у місті, поповнив небесне військо.  На фасаді ліцею поруч із табличками на честь Дмитра Колєснікова, Віктора Хмелецького та Ігоря Балабоскіна, загиблих у перші роки російсько-української війни, тепер імена воїнів-захисників Олександра Савюка, Артура Фацинця, Віктора Панасюка, Вячеслава Черкова, Сергія Гребенюка, Олега Митошопа, Сергія Засадка, Олександра Семенчука, Андрія Богданова, Олександра Гнатюка, Дмитра Адамовича, Сергія Протасова, Сергія Подкопаєва, Володимира Пухальського, Віктора Авраменка, Юліана Гимона, Юрія Чауса, Валерія Борсука.

На шкільному подвір’ї відбулась урочиста церемонія відкриття меморіальних дошок, на яку  зібрались рідні, близькі захисників, колектив ліцею, представники місцевої влади, духовенство, командування військових частин, а також РТЦК та СП.

Пам’ять усіх воїнів, які у різні роки навчались у ліцеї № 3, вшанували хвилиною мовчання, гімн України виконав військовий оркестр 14-ї ОМБр ім. Князя Романа Великого.

Учні ліцею зачитали коротку біографічну довідку про кожного полеглого на війні захисника, на честь яких встановили пам’ятні дошки. Освятив меморіальні знаки та зачитав молитву за упокій душ воїнів настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отець Євген.

До меморіальних дошок Героїв України поклали квіти, поставили запалені лампадки.

Коментарі
Теги: Володимирський лицей 3, дошки пам'яті загиблих
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up