На головну Новини 220 писанок Оксани Білик

220 писанок Оксани Білик

108

В артгалереї культурно-мистецького центру міста до Великодня відкрито виставку “Христос Воскрес – Воскресне Україна!” з писанками волинської мисткині Оксани Білик.

Усього у великодній експозиції 220 виробів: 20 писанок, розписаних цьогоріч, та решта з попередніх колекцій. “Використовую для писанок курячі, гусячі, індичі, перепелині, цесарячі та страусині яйця. Найкраще писати на гусячих, адже вони більші та мають гладеньку поверхню”, – розповіла  журналістам «Суспільного» мисткиня.

- реклама -

Загалом Оксана Білик займається писанкарством 25 років, у 2015 році отримала звання “Народний майстер”. Каже: ще до карантину в рідному місті щороку відбувався ярмарок “Весняні передсвятки”, де представляла свою творчість.

“Остання моя персональна виставка була п’ять років тому та ще одна у 2019 році разом із учнями коледжу. Два роки тому їздила з майстрами з Волині на міжнародну ярмарку в Любліні, де виставляли свої  доробки”, – додала володимирчанка.

Окрім писанок, декілька робіт-оберегів на виставці представила колишня студентка Оксани Білик, майстриня Людмила Данилюк, зокрема солом’яного вінка, капелюха та двох ангелочків.

Виставка робіт майстрині в артгалереї культурно-мистецького центру Володимира триватиме впродовж місяця.

Волинянка Оксана Білик є членкинею Національної спілки майстрів народного мистецтва України та викладачкою Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу імені А. Ю. Кримського.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 + чотирнадцять =