Новини

25 тисяч гривень – за кращий проект дендрологічного парку, скверу чи пам’ятної алеї

Архів
2 переглядів

Волинські обласні організації Товариства лісівників України та профспілки працівників лісового господарства України та обласне управління лісового та мисливського господарства оголошують конкурс для районних центрів та об’єднаних територіальних громад на кращий проект дендрологічного парку, скверу чи пам’ятної алеї.

   Його метою є сприяння розвитку туристичної привабливості Волині та стимулювання до створення «зелених проектів».

Призовий фонд конкурсу становить 50 тисяч гривень. Розробники найкращого проекту отримають 25 тисяч гривень. Винагорода за друге місце – 15 тисяч гривень. Володарі  третього місця отримають 10 тисяч гривень на втілення своїх ідей.

   Та головним призом для переможців стане допомога від лісівників у втіленні проекту в життя!

   До участі у конкурсі запрошуються колективи підприємств та організацій усіх форм власності, представники навчальних закладів Волині, фахівці із ландшафтного дизайну, в тому числі – дизайнери-початківці з числа учнівської молоді.

   На конкурс прийматимуться графічні та художні роботи, також макети з фігурними зображеннями та елементами інфраструктури майбутніх скверів та парків. При цьому додається описова частина: коротка характеристика місцевості, обраної для створення майбутнього парку чи скверу, із окресленням його значення для місцевої громади, символів та атрибутики. Подається також опис поетапного створення скверу, парку чи алеї, видового складу деревних порід та декоративних кущів, проектування освітлення, встановлення лавочок, смітників, архітектурних споруд, також умовний кошторис прогнозованих затрат, інформація про виконавців та можливих партнерів, зацікавлених у створенні парку, дендрологічного скверу чи пам’ятної алеї.

Учасники заповнюють анкету-заявку встановленого зразка. Необхідно також провести аналіз  наявного стану насаджень, підібрати асортимент рослин з урахуванням їх еколого-біологічних та декоративних властивостей відповідно до ґрунтово-кліматичних умов місцевості. А ландшафтні проекти  слід розробляти відповідно до плану-схеми територій та з урахуванням того, що проект повинен вписуватися у цілісний комплекс населеного пункту.

Матеріали на конкурс (проекти, ескізи, макети, малюнки) можна  подати до 1 серпня 2018 року до оргкомітету конкурсу – прес-служби обласного управління лісового та мисливського господарства (43000, м. Луцьк, пр. Волі, ЗО, Волинське ОУЛМГ.  Телефони: (0332) 24-00-70, 24-00-69, е-маil: Ііs.vоlуn@gmail.соm.

Чекаємо ваших креативних ідей!

Прес-служба Волинського  ОУЛМГ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up