Новини

В Уганді 70-річна жінка народила двійню

Лайфстайл
495 переглядів

70-річна Сафіна Намуквая народила двійню в одній з лікарень Уганди. Вона стала мамою вдруге за останні 3 роки завдяки екстракорпоральному заплідненню (ЕКЗ).

Про це повідомило BBC з посиланням на Міжнародний жіночий госпіталь і центр репродуктивності, пише Українська правда. Життя.

Жінка народила хлопчика та дівчинку 29 листопада за допомогою кесаревого розтину в репродуктивному центрі в столиці країни Кампалі.

“Ми досягли надзвичайного – народили близнюків найстаршій матері в Африці, якій 70 років!”, – зазначили у центрі репродуктивності.

Сафіна Намуквая є однією з найстаріших жінок, які народили дитину: у 2019-му році 73-річна індіанка народила двійню після ЕКЗ.

70-річна породілля зазначила, що це диво.

Пані Намуквая розповіла угандійській газеті Daily Monitor, що її вагітність була важкою. Партнер покинув її, коли дізнався про вагітність двійнятами.

“Чоловіки не люблять, коли їм кажуть, що ви носите більше однієї дитини. З того часу, як я потрапила сюди, мій чоловік жодного разу не з’являвся”, – сказала вона.

Жінка зазначила, що вирішила мати дітей після того, як над нею “знущалися за бездітність”.

Наразі немає інформації, чи використовувала вона донорську яйцеклітину, чи власну, яку заморозили та зберігали, коли вона була молодшою.

Коментарі
Теги: Африка, народила
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up