Новини

30  коровайниць уже  заявки  на фестиваль  подали  

Архів
14 переглядів

   Уже менш як за місяць у районі відбудеться  ХІ фестиваль традиційної національної культури «Український коровай-сузір’я».  Вчора відбулося чергове засідання організаційного комітету. Більшість питань уже вирішено, однак є й такі, що потребують доопрацювання.

Керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк та  заступник голови районної ради Алла Мельник детально проаналізували кожен пункт програми фестивалю, а відповідальні за їх підготовку прозвітували, на якому етапі знаходиться виконання того чи іншого завдання. Зокрема, стало відомо, що заявки на участь у виставці короваїв подало уже 30 коровайниць: 18 із нашого та 12 з інших районів області.   Понад десяток буде представлено на виставці-конкурсі й снопів.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Бігун представила емблему фестивалю, а провідний спеціаліст відділу культури та туризму райдержадміністрації – фестивальний сценарій.

Детально зупинилися члени оргкомітету на обговоренні формування урочистої ходи. Вона, як і кожного року, буде яскравою та колоритною.

Не оминули увагою й дійств, які відбуватимуться на додатковій сцені – весільні обряди, дитячі ігри та розваги, козацькі забави.

Співголова оргкомітету Роман Гук закликав представників ОТГ, які теж прибули на засідання, активізувати роботу з підготовки виставки вишитих картин, весільних суконь та знарядь праці.

У серпні у рамках фестивалю відбувся пленер художників, полотна яких усі охочі матимуть змогу переглянути 30 вересня, відвідавши «Український коровай-сузір’я».

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up