Новини

Ще три громали формуватимуть життєстійкість

Зимнівська, Литовезька, Новини
288 переглядів

Ще три територіальні громади області включені до переліку територіальних громад, які братимуть участь в експериментальному проєкті із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості. Це Зимнівська, Литовезька та Турійська ТГ.

Окрім того, такий простір вже працює у Нововолинську, ще один планують відкрити у Поромівській громаді.

Наразі до проєкту уже долучилися 95 територіальних громад з різних областей України. Найближчим часом там будуть організовані Центри життєстійкості – безбар’єрні, безпечні простори, де кожен зможе отримати психосоціальну підтримку та інші послуги.

Кожна територіальна громада України може долучитися до пілотного проєкту і відкрити такий простір для своїх мешканців. Єдина умова участі – виділити та утримувати приміщення. Зі свого боку, Міністерство фінансує оплату роботи фахівців та залучених спеціалістів, закупівлю необхідних матеріалів для проведення занять, а також – за підтримки партнерів ВООЗ та ЮНІСЕФ – навчає надавачів соціальних послуг.

Проєкт реалізує Міністерство соціальної політики України і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Першої леді Олени Зеленської.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up