Новини
Сьогодні
20.07.2024

328 різноманітних адмінпослуг надає ЦНАП

Основним питанням на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради став звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг, з яким виступила заступниця його начальника Юлія Крижановська.

Нині у цій установі громадяни можуть отримати 328 найнеобхідніших адміністративних послуг, у розпорядженні відвідувачів завжди вільний доступ до інтернету, є платіжний термінал, забезпечено можливість оплати послуг за допомогою QR-коду на кожному з робочих місць адміністраторів.

Серед нових послуг – адмінсервіс «Ветеран», який працює за типом «відкритого вікна», видача водійських посвідчень тощо. У червні цього року адміністратори розпочали навчання для роботи у ДРАЦС, тому найближчим часом планують запровадити послуги з реєстрації народження, смерті, укладання шлюбу, видачі дублікатів документів про актові записи тощо.

За минулий рік надано 26 тисячі 376 адміністративних послуг та 7251 консультацію. За кілька місяців 2024 року – відповідно 14 тисяч 979 та 3350.

Завдяки участі у проєктах Програми  EGAP Фонду Східна Європа, ЦНАП отримав переносний кейс «мобільний адміністратор», зчитувачі  ID-карток, на даху приміщення встановлено сонячні панелі.

Після цього звіту  члени виконкому виконкому прийняли ще ряд рішень, серед яких – затвердження відшкодування тарифів на комунальні послуги КП «Володимирводоканал» у 971 тисячу 871 гривню (ці кошти  мають піти на погашення заборгованості за спожиту електричну енергію), внесення змін до положення про оплату праці працівників підприємств комунальної власності, надання дозволу КП «УЖК» та КП «Володимирське ТМО» на видалення аварійних дерев тощо.

Кілька рішень стосувалися  виплат різного роду одноразових допомог, зокрема, по 25 тисяч гривень отримає кожен почесний громадянин міста. КП «Полігон» буде компенсовано вартість поховання загиблих або померлих військовослужбовців, одиноких громадян.

Коментарі
Теги: Володимирський ЦНАП, послуги
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up