Новини

36-й випуск у рік 40-річчя художньої школи

Архів
3 переглядів

Дитяча  художня школа  випустила у світ іще 38 юних митців, а в Устилузькій школі мистецтв цього року –  восьмеро  випускників. Для навчального закладу, якому виповнюється сорок років, це вже 36-й випуск.  Урочисте вручення свідоцтв про початкову мистецьку освіту відбулось минулої п’ятниці у фойє КМЦ. 

Цьогорічний випуск у художній школі особливий, зазначив її директор Адам Михалик. Адже кожен учень із трьох міських та однієї устилузької груп протягом п’яти років навчання проявив себе з найкращого боку, старанно опановуючи різні види мистецтв. Як результат – у багатьох є нагороди з обласних та всеукраїнських конкурсів, а особливим досягненням стали дві золоті медалі Всесвітнього конкурсу дитячих малюнків у Японії та дипломи з міжнародного конкурсу-виставки у болгарському місті Загора.

Привітали учнів із успішним закінченням навчання викладачі Тетяна Омельченко, Інна Гарголь, Ігор Мацюк, Олена Свиридова, Ірина Надюкова та Людмила Курилич. З теплотою та усмішкою пригадали, як відбувались заняття у школі, якими діти до них прийшли та чого їм вдалось досягнути. Спогади про роки навчання відтворили у фотослайдах, які презентувала кожна група.

На вагомості художньої освіти наголосив директор школи Адам Михалик. З його слів, така освіта необхідна кожному, оскільки мистецтво допомагає людині орієнтуватись у різних напрямках, тенденціях, а також сприяє  моральній і духовній стійкості. Слова подяки на адресу викладачів лунали і від учнів та батьків. Гарного настрою випускникам та гостям свята додав виступ ансамблю «Секвенція». З кращими роботами художників-початківців можна ознайомитись у фойє КМЦ.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up