Новини

“50 квадратних метрів щастя”: “Creative Studio” відкрили свій hub

Архів
66 переглядів

Своє приміщення – креативний hub, у якому відбуватимуться майстер-класи, презентації, тренінги і найцікавіші освітньо-розвивальні та культурні заходи, відкрили засновниці “Creative Studio” Олена Омелюх і Анастасія Азанова. На гостину-презентацію запросили друзів і розповіли про плани і задуми.

На “50 квадратних метрах щастя”, як називають дівчата свій простір, є все необхідне для найрізноманітніших занять – робоча зона, мультимедійне обладнання, дошка і фліпчарт, велике дзеркало, мобільні столи, зручні стільці і диванчики, зона для кава-брейку, виставкова зона. Кожна деталь приміщення продумана й стильно та творчо оформлена, а меблі створені спеціально для нього.

На презентації засновниці “Creative Studio” розповіли про зроблене, за півроку діяльності – а це вісім проведених майстер-класів, міні-курс “Школа леді”, два виграних гранти, робота в оргкомітеті фестивалю “Княжий” та участь у фестивалі “Смаковиця по-володимирськи”. Також Олена і Анастасія поділилися планами щодо наступних заходів і запросили всіх охочих долучатися із власними задумками: “Creative Studio” Hub відкритий для нових і цікавих ідей.

Детальніше про це – в найближчому номері “Слова правди”.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up