Новини

50 туй у міському парку

Архів
34 переглядів

Учора у рамках проекту “Вол&Ков&Тур”, що проваджується міськвиконкомом спільного з Турійським та Ковельським районами, висаджено 50 деревець туї в парку “Слов’янському”.

Через соціальні мережі організатори зверталися до жителів міста з проханням долучитися до цієї доброї справи, та та небагато знайшлося охочих. Цей проект фінансується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) “Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні”.

“Акція, яку провели у нашому місті називається “Добре дітям – добре і батькам”, вона складова спільного з Ковельським, Турійським районами та нашим містом проекту, який ми виграли., розповіла ініціаторка цієї акції Любов Саць. – Туя – дуже примхлива рослина, отож просити будемо батьків, які тут проводять час з дітьти, аби за можливості поливали ці деревця».

А тих, у кого підніметься рука вирвати із землі молоді деревця, відразу попереджають: рослини знайдуть, бо вони марковані, отж краще не ризикувати і не ганьбитися.

Коментарі
Теги: Вол&Ков&Тур, Любов Саць, озеленення, парк "Слов'янський"
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up