На головну Війна 55 ангелів для солдатів

55 ангелів для солдатів

124

Надихнувшись завданням від викладачки Катерини Юрчук, другокласниця елементарного рівня дитячої художньої школи ім. Миколи Рокицького Діана Дячук змайструвала 55 ангелів-оберегів для захисників України, додавши до кожного з них зворушливе і щире побажання.

«Діана – дуже чемна, здібна і старанна дитина. І вона надзвичайно вразила мене, коли розповіла, що за два дні вона з маминою допомогою виготовила не один оберіг-янголятко, а більше пів сотні! А потім з’ясувалося, що окрім цих 55, які вона принесла в художню школу, дівчинка робила й інших янголят, які передавала у бригаду, нашим захисникам», – розповідає директорка мистецького освітнього закладу Катерина Юрчук.
- реклама -

У дитячій художній школі й учні, і вчителі створюють обереги й малюють малюнки, які передають військовим, щоб підбадьорити їх і додати наснаги. Патріотичні малюнки дарують і закордонним волонтерам, які підтримують нашу країну у цей важкий час і привозять у Володимир звідусіль допомогу для воїнів та цивільних.

А 55 ангелів Діани розлетілися Україною – в Попасну і до військових із наших частин. Дівчинка, як і її наставниця, щиро вірять, що ці янголята оберігатимуть наших захисників.

Віталіна МАКАРИК.
Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

9 + 15 =