Новини

57 років поступу: ліцей «Центр освіти» відсвяткував День народження

Архів
52 переглядів

Минулої п’ятниці на подвір’ї ліцею «Центр освіти» було радісно, весело і гамірно. Тут зустрічали гостей, батьків учнів та випускників, які зїхалися привітати заклад із Днем народження. 57 років поступу і змін, щасливих дітей і захоплених своєю працею вчителів, яскраві моменти навчання і позашкільного життя – про все це розповідали яскраві фото, з яких виклали іменинну цифру, про це говорили в урочистих промовах і щирих розмовах одне з одним.

Святкова лінійка перетворилася на яскраве шоу, де свої таланти демонстрували учні ліцею. Вокалісти виконували пісні, присвячені рідній школі, духовий оркестр підбадьорював запальними мелодіями, яскраву хореографічну композицію представили танцюристи, а вихованці спортивного відділення провели  короткі показові бої з боксу та тхеквондо, мистецтво віртуозного поводження з м’ячем показали футболістки – гордість не лише ліцею, а й усього міста.

Не обійшлося і без урочистих промов, які, втім, були не пафосними, а щирими. Про те, як сиротинець перетворився на сучасний навчальний заклад, який дає якісні знання і створює для кожної дитини умови для навчання та інтелектуального, творчого і спортивного розвитку, розповів директор ліцею Валентин Вірковський, нагадавши, що це заслуга цілої плеяди високопрофесійних і людяних педагогів, частина з яких уже відійшла у Засвіти. «Упродовж цих років ми ніколи не відступали назад, завжди рухаємося вперед, і хоч не завжди буває легко, з усіх складнощів ми виходимо лише сильнішими. І так буде завжди», – наголосив він.

Від імені міської влади привітала ліцей зі святом керуюча справами міськвиконкому Ірина Ліщук і вручила подяки міського голови Олександру Попіку, Тетяні Дьоміній, Галині Подлевській, Тетяні Гнатюк, Наталії Біщанюк і Тетяна Віжанській. У статусі «дідуся» завітав на свято директор педколеджу ім.А.Ю.Кримського Микола Савельєв, який цього року віддав внука у перший клас ліцею.

Слова вдячності від імені батьків висловила заступниця голови батьківського комітету школи Наталя Павлюк. Щирим і невимушеним був виступ і цьогорічних випускників, які приїхали на лінійку уже як студенти. Вони нагадали своїм наступникам: треба насолоджуватися часом, який проводиш у ліцеї, але й про знання не забувати.

А після урочистостей подвір’я ліцею вибухнуло музикою, сміхом, веселощами, заюрмилося десятьками дітей і дорослих, адже тут розпочався ярмарок, де продавали-купували солодощі, витанцьовували під запальні мелодії, спілкувалися і вітали одне одного з Днем народження рідної школи.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Теги: ліцей центр освіти
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up