Новини

75  мистецьких виявів  любові до  рідного міста

Архів
9 переглядів

   У міському конкурсі образотворчого мистецтва «З любов’ю у серці до рідного міста», присвяченому 1030-й річниці з часу заснування міста Володимира-Волинського, взяло участь 75 школярів та студентів, які представили 96 робіт. У підсумку було відзначено 20 кращих з  них.

У  першій  віковій категорій перше місце здобула Христина Михалик, друге – Тетяна Михалик та Яна Романюк, третє – Наталія Маслюк; у другій віковій категорії перше місце поділили Анна Коржан і Оксана Романюк, друге дісталося Діані Луцюк, третє – Оксані Шаптівській; у третій віковій категорії трійка призерів виглядає так: перше місце у Марії Боярської та Анни Власюк, друге – у Катерини Дузінської та Вікторії Киричук, третє  – у Ірини Павлюк.   У четвертій віковій категорії перше місце дісталося Дмитру Майкуту, друге – Вікторії Гейко, третє – Марині Данилюк.

Переможців та призерів конкурсу привітали та вручили заслужені нагороди заступник міського голови Лариса Кулікова, начальник відділу культури і туризму Роман Віслобоков, директор дитячої художньої школи Адам Михалик, наш земляк, а нині бізнесмен і меценат із Ужгорода Юрій Дік, який принагідно запросив  дитячу художню школу та юних художників Володимира-Волинського  до співпраці та участі у Міжнародних виставках дитячого малюнка, які проводяться в обласному центрі Закарпаття.

Теплі й щирі оплески дісталися також талановитому хлопцю Дмитру Майкуту, який цього року вступив до Львівської академії мистецтв.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up