На головну Інтерв'ю А фонтан, якого не встановили, міг від спеки захистити

А фонтан, якого не встановили, міг від спеки захистити

53

   Минулого вівторка міський голова Петро Саганюк звично зустрівся  із журналістами місцевих засобів масової інформації та відповів на їхні запитання.

 Під час свого офіційного висунення кандидатом у нардепи на позачергові вибори чинний парламентарій Ігор Гузь назвав одним із своїх завдань реконструкцію стадіону у нашому місті. Вважаю, що міська влада за часів своєї каденції чимало зробила для створення належної матеріальної бази для розвитку спорту. І спорткомплекс добудували, і плавальний басейн функціонує. А стадіон «Олімп», хоч його теж неодноразово оновлювали, вже не відповідає вимогам, там потрібні сучасні бігові доріжки, а вони, хоч територія стадіону не така вже й велика, коштують кілька мільйонів гривень. Ще торік проговорювали перспективу залучення до цього фондів Ігоря Палиці «Тільки разом» та Ігоря Гузя «Прибужжя», у пріоритетах яких утвердження здорового способу життя. Сподіваюся, після виборів вдасться реалізувати цей проект.

- реклама -

 Літо цього року дуже спекотне, і для полегшення у такі дні для жителів міст, навіть сусіднього Нововолинська, встановлюють водяні охолоджувальні рамки. А у нас?.. Була ідея, яку, на мою думку, варто було б реалізувати, про встановлення у місті фонтану, який і міг би виконувати такі охолоджувальні функції, скажімо на зразок такого, як у Маріуполі, куди навіть президент від спеки забіг. Однак цю ідею, як у нас буває, «заговорили», у фонтана знайшлися як прихильники, так і противники, які вважали це нераціональним витрачанням коштів, знаходили важливіші справи, куди їх спрямувати. А як робити, то вже щось серйозне.

 Схоже, крига скресла у питанні початку ремонту устилузької дороги. Про які ще місцеві дорожні проблеми вели розмову з начальником Служби автомобільних доріг у області під час недавньої зустрічі? З цими проблемами зверталися не лише до Анатолія Посполітака, а й до начальника «Укравтодору» пана Новака. Ця дорога не потрапила у так званий митний експеримент, але стало відомо, що виділено три мільйони євро на ремонт відрізку з Володимира до Устилуга, який, вигравши тендер, виконуватиме польська фірма. Отож є надія, що ремонт цієї дороги, що пролягає через місто, розпочнуть і виконають доброякісно. Місто тоді відповідно оновлюватиме й інфраструктурні об’єкти, що у його віданні. А ще у керівництва дорожнього відомства просили про ваги для великогабаритних авто, щоб захистити новозбудовані дороги. Є попередні наміри про встановлення такого обладнання у районі села Суходоли. Порушували і питання об’їзної дороги з напрямку Шистова, але коштів на це немає. Допомогли начальники активізувати і нанесення розмітки на державних дорогах у межах міста, на що все не могли придбати необхідної фарби.

 Уже не вперше на слуху питання подальшої долі так званої червоної школи на вулиці Драгоманова. Переселення туди художньої школи, перспективи якого висловлювалися, лягло б дуже великим навантаженням на міський бюджет. Адже ремонт цього старого приміщення потягне з десять мільйонів гривень. А ми вже цього року виділили мільйон гривень з бюджету на оновлення покрівлі теперішнього приміщення цієї школи, знову просять на ремонт її третього поверху до 700 тисяч гривень. То хіба раціонально, понісши такі витрати, переселяти? Уже не вперше заявляю, що це приміщення доцільніше було б комусь продати під офіс з умовою збереження його оригінального вигляду. Бо і мені боляче дивитися, як воно руйнується.

 Заговорили на оперативній нараді і про безпеку ліфтів у багатоповерхових будинках. Як мені було відомо, у чотирьох таких ліфтів закінчилися дозволи на їх використання. Та, як доповів начальник «Володимирліфту», їх уже не чотири, а сім. Тому потрібно, щоб спеціальні організації провели випробувальні роботи і зробили відповідні висновки про придатність до експлуатації. Бо інакше і до біди не далеко.
Антоніна МИХАЛЬЧУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

10 + девять =