На головну Молодіжка А  ви  вже  записалися у «Школу успіху» у нашому місті?

А  ви  вже  записалися у «Школу успіху» у нашому місті?

219

У десятиденному освітньому проекті для соціально активних підлітків «Школа успіху» від Фонду Кличко взяла участь старшокласниця ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського Алла Лисюк. Цієї осені дівчина планує провести дводенний такий проект у Володимирі-Волинському і запрошує долучитися до нього школярів міста. Про отриманий у «Школі успіху» досвід та деталі свого проекту Алла розповіла для «Слова правди».

Для того, щоб потрапити на проект від Фонду Кличко, потрібно було пройти серйозний відбір. Спершу дівчина надіслала заповнену анкету та відеопрезентацію, в якій за одну хвилину мала розповісти про себе і про те, чому прагне стати учасницею проекту. Далі була тривала телефонна співбесіда. І зрештою із 300 попередньо відібраних кандидатів обрали 100 учасників – по 50 хлопців і дівчат, які окремо проходили десятиденне навчання у «Школі успіху» в Пущі-Водиці.

- реклама -

– На проекті я спробувала себе в неформальній освіті, мотивувалась і навчалась в успішних людей, слухаючи різноманітні лекції: про те, як створювати проекти, про здоров’я і правильне харчування, про лідерство і мотивацію. Я знайшла однодумців,познайомилась з однолітками, які так само як і я хочуть стати успішними і змінити світ. Ми працювали в командах, створювали міні – проекти, навчалися проявляти лідерські якості, спілкувалися з носіями англійської мови, побували на екскурсіях у «Софії Київській», музеї Чорнобиля та в офісі успішної IT-компанії, – розповідає Алла.

Наступний етап – провести подібний освітній міні-проект у своєму місті, і дівчина вже активно працює над його реалізацією. “Школа Успіху.Володимир – Волинський” відбудеться 26 -27 жовтня і включатиме в себе лекції від успішних людей, представників різних галузей, з Володимира і не тільки, а також різноманітні майстер-класи, ігрові активності і командну роботу.

Для молоді це чудова можливість розширити коло інтересів та знайомств, отримати цінну інформацію від професіоналів та потужний заряд мотивації. Після завершення дводенного навчання усі його учасники отримають сертифікати від Фонду Кличко, а також відкриють для себе можливостіучасті у різних заходах, організованих ним.

Зараз триває набір учасників віком 13-17 років. Для того, аби долучитися до «Школи успіху», треба заповнити анкету за посиланням http://bit.ly/2lKB2tb. Загалом обиратимуть близько трьох десятків учасників, тож варто поспішити.

До слова, за умовами проекту, усі моменти, в тому числі й фінансові, організатори повинні закривати самостійно – залучаючи партнерів та спонсорів. Алла Лисюк сподівається, що місцевий бізнес проявить свою соціальну відповідальність і підтримає цей проект. Тож якщо ви готові долучитися до проведення сучасного молодіжного освітнього заходу –звертайтеся до редакції, ми сконтактуємо вас зі школяркою, яка хоче навчити однолітків, як бути успішними.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім − два =