Новини

А вибори в ОТГ на жовтень не призначені

Архів
3 переглядів

   На засіданні ЦВК питання про призначення виборів до ОТГ набрало п’ять голосів з восьми необхідних. Проте скасували часові обмеження призначення виборів тільки тричі  на рік. Тому тепер вибори до ОТГ можуть бути призначені на будь-який час.

Радник з децентралізації Волинського ЦРМС Оксана Урбан зауважила, що оскільки вибори можуть відбутися у листопаді або грудні, громади, які досі не об’єдналися, мають час, щоб долучитися до процесу і завершити підготовку необхідних документів.

Як  уже повідомлялося, 9 серпня ЦВК звернулася до Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя щодо надання роз’яснень у зв’язку з неузгодженостями законодавства про референдуми, можливості призначення в установленому законом порядку перших і додаткових місцевих виборів без проведення місцевого референдуму щодо підтримки добровільного об’єднання громад.

А в Україні на перші вибори в ОТГ чекають 98 громад, а на Волині – дев’ять. У  їх  числі і Війницька, куди  надумала  приєднатися Березовичівська сільрада, а додаткові  вибори  мали б відбутисі у Зимнівській ОТГ, до якої приєднується Хобултівська сільська рада.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up