Новини

А який проект громадського бюджету підтримаєте ви?

Архів
10 переглядів

З 17 вересня розпочинається голосування за проекти громадського бюджету (бюджету участі), яке триватиме до 18 жовтня включно.

До участі у нім допущено 10 проектів, з яких п’ять великих на суму 3 мільйони 286 тисячі 283 гривень та п’ять малих – на 816  тисяч 270 гривень. Загалом бюджет участі на 2022 рік становить 2 мільйони  655 тисяч гривень, з яких на реалізацію великих проектів передбачено мільйон  858,5 тисячі гривень,  малих проєктів – 796,5тисячі.

Голосувати за проекти мають право громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані та/або проживають на території Володимир-Волинської міської територіальної громади. Одна людина зможе підтримати одночасно чотири проекти – два великих та два малих.

Проголосувати можна на платформі «Громадський проект Володимир-Волинської міської територіальної громади” одним з методів:

– з використанням ідентифікації через сервіс Bank ID: Ощадбанк, Приватбанк;

– через E-mail реєстрацію (внесення самостійно даних до кабінету користувача та активацію кабінету після надходження підтвердження на пошту, з обов’язковим внесенням сканкопії паспортних даних);

–   ЕЦП Приватбанку.

За інформацією відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій  виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, цьогоріч мешканці громади мають змогу проголосувати за проекти категорій публічного простору (чотири), культури і туризму (три), комунального господарства (два) та спорту (один).

Облаштування дитячого майданчика шляхом встановлення п’яти вуличних батутів на вулиці Луцькій, 174 передбачає проект № 1 “Батутний парк”, автором якого є Роман Горошкевич. Цей проект має на меті організацію простору відпочинку для дітей, молоді, дорослих жителів громади та популяризацію здорового способу життя, його вартість  – 700 тисяч гривень.

Об’єднати основні атракції в єдиний комплексний маршрут, промаркований 15 малими пластичними формами, пропонує проект №5 “Твій маленький гід”, автор якого Орися Вознюк. Ці  локації будуть не лише промарковані шляхом встановлення 25-сантиметрових бронзових скульптур дракончиків, а й міститимуть інтерактивний елемент, адже їх буде оснащено QR-кодами, за допомогою яких можна дізнатися інформацію про об’єкт. Метою проекту є розвиток туристичної інфраструктури та збільшення туристичних потоків. Бюджет – 671  тисяча гривень.

Проект №13 “Тренажери – запорука здоров’я дітей та дорослих”,  автором якого є Валентина Назарова, передбачає створення сучасного тренажерного майданчика на території гімназії ім. О. Цинкаловського, який сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури дітей та дорослих, активному відпочинку та заняттям спортом, зайнятості молоді. Вуличні тренажери – альтернатива залам. Бюджет – 699 тисяч  гривень.

“Князівський шлях. Вирішальна битва”- цей проект №15 Володимира Пикалюка націлений на інтеграцію пам’ятки археології національного значення “Вали” у громаду міста шляхом проведення на її території пленеру різьбярів, під час якого планується створення скульптур князя, який, згідно з легендою про місто, вбиває змія, та найбільшого різьбленого князівського меча, що буде претендентом на рекорд України. На це планується  516 тисяч 283 гривень. Проект має на меті промоцію історико-культурної спадщини, підвищення іміджу міста та його туристичної привабливості.

Метою проекту №18 “Встановлення дитячого майданчика на території  КП “Володимир-Волинське ТМО”, автор якого Наталія Лук’янчук, є сприяння поліпшенню умов перебування та проведенню активного дозвілля батьків з дітьми на території  цього лікувального закладу. Крім того,  цим майданчиком зможуть користуватися діти з особливими потребами,  адже   числі його елементів буде входити комплекс гойдалок для дітей з інвалідністю. Бюджет – 700  тисяч гривень.

Встановлення 15 світлодіодних кронштейнів на території центральної частини вулиць Ковельської, Устилузької та Луцької передбачає проект №4 “Популяризація логотипу міста через встановлення святкових інсталяцій”, автор – Ірина Загайчук (181,5 тисячі  гривень). Його реалізація сприятиме поліпшенню естетичного вигляду міста, забезпечення його пізнаваності на теренах України.

Облаштування сучасного майданчика для збору сміття та паркомісць пропонує проект Анни Медведєвої №7 “Чистий двір”. Його метою є  створення комфортних умовам проживання та раціональне використання простору для безпечного паркування автомобілів на вулиці Академіка Глушкова. Бюджет – 153 тисячі 70 гривень.

Проект №12 “Встановлення постаменту на кладовищі у селі Ласків”, автор якого Тетяна Шейчук, передбачає заміну старого постаменту для обряду прощання з померлими, який знаходиться в аварійному та непридатному для використання стані, на новий, із сучасних будівельних матеріалів. Бюджет – 199  тисяч гривень.

Популяризувати туристичний потенціал міста передбачає проект  Ірини Ковальчук №14 “Віртуальний ЗD тур містом”.  Він має на меті підвищення інтересу туристів до міста шляхом створення таких умов, щоб усі охочі мали змогу попередньо дізнатись про наявні атракції в інтерактивній формі. Бюджет – 159,5 тисячі  гривень.

У межах проекту №16 “Безпечне дозвілля” – встановлення огорожі навколо дитячого майданчика, автор якого Павло Сидоренко, планується металева огорожа майданчика у селі Заріччя, що запобігатиме небезпечним ситуаціям та вбереже дітей, які проводять тут час, від нещасних випадків. Бюджет – 123,2 тисячі  гривень.

Детальніше з усіма цими проектами можна ознайомитись на платформі “Громадський бюджет (бюджет участі) Володимир-Волинської міської територіальної громади”.

Жителів громади закликають не бути байдужими та долучатися до голосування за проекти громадського бюджету!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up