На головну Новини А  зарічанська довгожителька  подвійні  вітання  приймала

А  зарічанська довгожителька  подвійні  вітання  приймала

119

    День села відзначали на свято Успіння Пресвятої Богородиці.

По обіді біля клубу розважала дітей студія «Ля френд». Ігри, конкурси, розваги, свято фарб холі, аквагрим – усе це було у її програмі.  Охочі могли скуштувати солодкої вати та придбати надувні гелеві кульки різної форми. Урочисту частину розпочали ведучі Світлана Приступа та Галина Стеблей. Учасниця художньої самодіяльності Лариса Гаврилюк вітала  односельчан короваєм на вишитому рушнику. Ведучі дякували  тим, хто, ризикуючи своїм життям, відстоює цілісність нашої держави на Сході країни. Хвилиною мовчання вшанували і героїв села, які загинули під час військових дій в зоні АТО, – Миколу Бондарука і Олександра Давидюка.

- реклама -

Із вітальним словом виступили голова Зарічанської територіальної громади Ігор Пальонка, помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч, голова міської організації партії «УКРОП» Сергій Радкевич.

Вшанували найповажніше місцеве подружжя Галину та Сергія Барщевських, котрі у парі прожили 65 літ, наймолодшу пару – Ірину та Олега Кацаїв, а також сільську довгожительку Марію Солодинську, якій саме у цей день виповнилось 96років, наймолодшу жительку – доньку подружжя Покінських Поліну, багатодітних матерів Оксану Сідловську та Світлану Паюк, які народили і виховали по семеро дітей. Не забули привітати і Людмилу Абрамюк, яка виховує десятеро дітей. Вона є найстаршою матір’ю-героїнею села. До звання матері-героїні представлена і Ольга Леонтівна Хлопенюк, яка виховує шістьох дітей. Вітали і спортсмена села Валентину Борусевич, яка займається рекреаційними видами спорту, директора колишньої місцевої школи та громадського культурного діяча Галину Стеблей, талант села – найстаршу учасницю художньої самодіяльності Марію Зай і наймолодшу – Ірину Адамчук. Також вшанували відому в окрузі коровайницю Лідію Занько. Усім цим людям вручали подарунки спонсори помічник  нардепа Ігоря Гузя Віктор Хиць та Сергій Радкевич.

Концертну програму жителям і гостям села дарувала вокальна група культпрацівників, фольклорний гурт «Перевесло», славнозвісні козаки Олександр Музичук та Георгій Грицевич, вітальну пісню і чудову гумореску дарувала найстарша учасниця художньої самодіяльності Марія Зай, солісти Лариса Гаврилюк, Ірина Музичук, наймолодша учасниця Іринка Адамчук. Гарним співом та композицією на скрипці дивувала Олександра Костюк.

А потім усі пригощалися смачним кулішем, рибною юшкою та смаженою картоплею. Присутніх розважав і гурт живою музикою.

Щоб свято вдалося, доклали зусиль багато людей. Хочу подякувати спонсорам, учасникам художньої самодіяльності та усім, хто допоміг в організації чудового свята.

Світлана ПРИСТУПА,

завідуюча клубом села Заріччя.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять − 16 =