На головну Новини Аби позбутись собаки, господар перестав її годувати

Аби позбутись собаки, господар перестав її годувати

100

   Подекуди нема межі людській жорстокості по відношенню до братів наших менших. Один із таких кричущих випадків трапився минулого тижня – місцевим зоозахисникам вдалось врятувати собаку, якого господар прирік на вірну смерть, просто переставши його годувати.

Пост із викладеною історією собачки Зуні, опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці зоозахисниця Ганна Кухарик: «Одна з небайдужих жительок нашого міста йшла по Устилузькій і на заправці ОККО побачила лежачого пса. Собачка не могла навіть піднятись на ноги. Тварина була настільки знесилена, що просто падала. Жінка її погодувала і почала шукати господарів. Вдалось дізнатись адресу, де живуть ці горе-хазяї. На подвір’ї хатини жінку зустріло п’янюче «чудо». Чоловік відразу зізнався, що пес його і прямо заявив, що навмисно не годує собачку, щоб та здохла! Оцей “організм” (“людиною” не назву) заявив, що в нього ще одна така собака є. Поки жінка відійшла глянути на другу нещасну, чоловік почав гамселити собаку по голові! Жіночка з бійкою забрала тварину і через ціле місто повела додому».

- реклама -

Виснажена тварина ледь йшла, через кожні кілька метрів зупинялась і падала. Вже вдома Тетяна Бондарук, яка і врятувала нещасну собаку, викликала ветеринара і почала повертати її до життя. Через тиждень дбайливого догляду Зуня нарешті ожила – стала грайливою, енергійною, апетит покращився і почала збільшуватись вага. Тетяна Бондарук каже, що залюбки залишила б цю лагідну дівчинку собі та в квартирі для неї замало простору, а відтак активно шукає для Зуні нових відповідальних господарів. До речі, собачці близько трьох років і вона стерилізована.

 Якщо хочете стати господарями врятованої Зуні, телефонуйте за номером 0633139413 ( Тетяна).

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісім + один =