Новини

Аграрії вийшли у поле

Архів
12 переглядів

Й чекають сприятливої погоди, аби розпочати сівбу ярих культур.

Загалом під урожай 2018 року у районі посіяли майже 17 тисяч гектарів озимих на зерно – це на понад два гектари більше, ніж минулого року. Усі озимі культури добре перезимували на 94 відсотках площ, на інших – у задовільному стані.

Як тільки сприятиме погода, землекористувачі усіх форм власності вийдуть у поле, де планують посіяти ярих культур на площі понад 20 тисяч гектарів, зокрема, пшениці – 2 тисячі 400 і стільки ж ячменю, вівса – 680, кукурудзи – тисячу 700, гороху – понад дві тисячі гектарів.

Усе більші території завойовують технічні культури, яких планують вирощувати на площі понад дев’ять тисяч гектарів, зокрема соняшник займе 500 гектарів, соя і цукрові буряки по дві тисячі. Майже десять відсотків проти інших культур хочуть посадити картоплі, та ще цибулю-ріпку, столові буряки, помідори, капусту пізню і пекінську тощо.

На весняно-польові роботи сільгосппідприємства району вже придбали чотири тисячі 700 тонн мінеральних добрив, у їх числі і аміачну селітру та карбамід, та почали підживлювати озимі зернові й ріпак – для цього район повністю забезпечений технікою. Так, у власності сільськогосподарських товаровиробників знаходиться 359 тракторів, 88 із яких важкі, 122 культиватори, 126 сівалок та інших технічних засобів.

Цього сезону першими, як і у минулі роки, вийшли підживлювати озимину працівники ТОВ «Пятидні» і «Агросвіт-Волинь».

Для виконання польових робіт, за словами начальника управління агропромислового розвитку РДА Юрія Кравчука підприємствам району потрібно близько 145 мільйонів гривень.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up