Новини

Агросервіс, що бачитиме, що посіяно і як росте на полях

Лайфстайл, Новини
154 переглядів

Міністерство аграрної політики та продовольства України підписало Меморандум з компаніями «Сингента» і «Н.С.Т. Україна» щодо співробітництва в аграрній та інформаційно-цифровій сферах.

Меморандум передбачає, що компанії надають для Мінагрополітики доступ до новітнього цифрового агросервісу, який сприятиме збільшенню прозорості ринку аграрної продукції.   Агросервіс використовує та аналізує супутникові знімки на основі нейронної мережі та унікальних алгоритмів, які допомагають визначити сільськогосподарську культуру і стан посівів у режимі реального часу з подальшим прогнозуванням урожайності.

Міністерство завдяки доступу до нового агросервісу матиме змогу визначати кордони полів і види сільгосп культур які вирощують на конкретних полях, зможе отримувати прогноз урожайності основних сільгоспкультур у певних областях чи на конкретному полі, а також оцінити площу полів, визначити показники оціночної врожайності на одному полі у порівнянні з врожайністю на інших полях, отримати оцінку потенціалу кожного поля.

Цифровий сервіс базується на найсучасніший системі Cropwise Operations (у минулому Cropio), яка створена спеціально для аграріїв і вже протягом 10 років добре зарекомендував себе серед користувачів.

Сервіс в Україні підтримує 17 культур і досягає точності розпізнавання до 95 %. За його допомогою розпізнано 2,3 мільйона  полів, загальною площею 32,4 мільйона  гектрарів, що становить близько 98 % посівних площ. Розраховані дані можуть бути успішно використані для потреб Міністерства, оскільки охоплюють великий проміжок часу та всю територію України.

Коментарі
Теги: аграрії, Цифровий агросервіс
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up