Новини

«Айхо, або Подорож до початку» від його авторки

Архів
53 переглядів

У міській бібліотеці для дорослих (вул. Луцька 105/2) 26 квітня, о 14:30 презентацію підліткового роману-фентезі «Айхо, або Подорож до початку» проведе письменниця Ореста Осійчук.

    «Айхо, або Подорож до початку» – це перша книга циклу романів, яка вийшла друком у видавництві «Синя папка» 2017 року. Роман вже полюбили як юні читачі, так і їх батьки.

Це книга про підлітка, який переживає безліч фантастичних пригод, емоційних переживань та здобуває життєвий досвід. Айхо – несміливий, хлопчина, який живе з дідусем Радо на околиці поселення в лісовому будиночку. Але прихід непроханого гостя руйнує розмірене життя малого, примушує розлучитись із дідусем. Айхо опиняється наодинці зі Світом повним небезпек і підступів, у якому вирує боротьба Храмів Темних із Орденом Геліонатів. Долаючи смертельні перепони, Айхо швидко дорослішає й розуміє, що сильною людину робить не тільки меч у руці, а й добре серце у грудях.

«Персонаж Айхо – рушійна сила в моєму житті. Саме він змусив мене повірити у власні сили. Моя книга «Айхо, або Подорож до початку» спонукає ніколи не переставати мріяти. Це історія, в якій кожен може знайти щось своє», — каже письменниця Ореста Осійчук.

У самій книжці на вас чекають загадки, пригодницькі перипетії, в які ви потрапляєте з Айхо та його друзями. Однією з характерних особливостей книги є зображення: кожне з них було зліплене з пластиліну та глини анімаційною студією «Імаго».

Презентація відбудеться у форматі гри, діалогу та гадань. Під час заходу можна буде придбати книгу та отримати автограф.

За додатковою інформацією можна зателефонувати 0630715381.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up