Новини

Алея Слави в Устилузі

Війна, Устилузька
323 переглядів

У День пам’яті загиблих захисників України в Устилузі урочисто відкрили Алею Слави. Розташована вона біля символічної могили «Полеглим за волю України», адже Герої сучасності так само проливають свою кров у нерівній боротьбі і обов’язково здобудуть Перемогу, бо за нами правда.

 За час російсько-української війни 19 воїнів з громади  поклали свої життя за незалежність, свободу та соборність України. Дорослі й діти не могли стримати сліз, адже рани від втрат – свіжі і дуже болючі.  Були запрошені рідні Героїв та близькі, долучилися усі небайдужі. Хвилиною тиші вшанували пам’ять тих, хто віддав життя заради спасіння України, заради миру на нашій землі, та поклали квіти до символічної могили «Полеглим за Волю України».

До усіх, хто зібрався в цей день, звернулися міський голова Віктор Поліщук та директор ТОВ «П’ятидні», благодійник, який з перших днів війни надає вагому допомогу ЗСУ, зокрема їх 14-й бригаді, Валерій Діброва.

Нині завдяки Збройним силам України ворог зазнає поразок та невдач на усіх ділянках фронту. Для більшості окупантів рішення переступити кордон української землі стало фатальною помилкою, яку вони вже не виправлять. І хоча війна продовжується, приносячи біль та страждання в українські сім’ї, проте, саме завдяки Героям кожен з нас впевнений у майбутній перемозі, яка, проте, буде здобута страшною ціною.

Дружина загиблого Героя Наталія Сіжук подякувала за пам’ять про полеглих захисників та розказала про невгамовний біль, яку відчувають рідні. Вірш «Герої не вмирають» прочитала Альона Остапюк, а пісню «Герой України» виконала Христина Гоцик.

 Представники духовенства освятили Алею Слави та провели молебень за загиблими.

На Алеї встановлено 15 дошок пам’яті загиблих захисників України – Віталію Ліщуку, Володимиру Крохмалю, Сергію Процю, Миколі Ларіну, Сергію Свищу, Вадиму Саку, Олександру Цюпаку, Андрію Млинару, Василю Чайці, Миколі Сиротинському, Валентину Гроні, Вадиму Грицюку, Вадиму Пацулі, Віктору Сіжуку, Анатолію Ковальчуку. Ще буде встановлено чотири меморіальні дошки Олександру Шарку, Володимиру Коришку, Сергію Гапону, Ігорю Яцюку.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up