На головну Новини Альтернатива, яку пропонує Сергій Бучак

Альтернатива, яку пропонує Сергій Бучак

156

36-річний підприємець Сергій Бучак свого часу зайняв досить цікаву нішу, займаючись організацією концертів зірок вітчизняного шоу-бізнесу на теренах західної України. Завдяки вправному івент-менеджеру чимало володимирчан мали нагоду побувати на концертах таких відомих артистів як Тіна Кароль, Олег Винник, Ірина Федишин та інших. 

Нині в умовах адаптивного карантину Сергію працювати досить складно, адже у зв’язку із забороною масових заходів довелось перенести більше двох десятків концертів, втративши кошти, які пішли на рекламу. Тож зараз Сергій працює фактично із одною артисткою, котра продовжує гастролі містами та містечками України – Тіною Кароль. Виручає підприємця те, що івент-менеджмент – це далеко не єдина його діяльність, адже чоловік професійно займається реставрацією паркету.

- реклама -

Цьогоріч Сергій Бучак вирішив балотуватись у депутати міської ради. Це перший для нього подібний досвід. Адже досі вважав, що необов’язково бути депутатом, аби робити хороші справи для міста. Досить того, якщо кожен буде свідомим громадянином – якісно виконуватиме свою роботу, сплачуючи податки, не розкидатиме сміття на вулицях міста і буде прикладом для своїх дітей тощо.

– Двічі мені доводилось побувати на сесії міської ради. Після того як побачив, як усе працює зсередини, зрозумів, що попри те, що у міській раді є багато хороших людей, за яких виборці віддали свої голоси, голосують вони лише так як треба одній людині. Тому якщо не має альтернативи, то ми маємо стати тією альтернативою. А відтак потрібно самому йти та пробувати щось змінювати, адже довіряти можу виключно собі та команді з якою йду на вибори, – зазначає Сергій Бучак.

Чому із «Самопоміччю»? На це питання Сергію відповісти нескладно, адже саме за цю політичну силу він віддав свій голос на попередніх місцевих виборах і за тих 5 років, протягом яких спостерігав за роботою  її представників, не розчарувався і не змінив своєї думки. Ба більше – вирішив і собі долучитись до цієї команди, аби разом працювати на благо громади.

У міську раду Сергій Бучак йде із чітким баченням місцевих проблем та можливими шляхами їх вирішеннями. Особливо близькою для нього є сфера культури, котра фінансується, як правило, за залишковим принципом, адже на думку багатьох чиновників про мистецтво можна говорити лише на повний шлунок. Не погоджується з цим Сергій Бучак, адже вважає, що розвиток української культури як нашої самобутності та ідентичності повинен бути одним із пріоритетів, який потрібно усіляко пропагувати. Не менш цікавою для кандидата у депутати є тема місцевої історії, котру ще потрібно відкривати і досліджувати, вкладаючи кошти у розкопки.

– Дивує, що у нас досі немає чіткої лінії розвитку міста. Це видно навіть по тому, як у нас ремонтуються покрівлі на дахах – усі різнокольорові. Але хоча б у центральній історичній частині міста вони мають бути в одному кольорі. Прикро дивитись, як руйнуються у місті дитячі майданчики, котрі були поставлені під вибори, адже вони досі не перебувають на чиємусь балансі. Хочеться, аби у сфері бізнесу людей підтримували не лише на словах раз на рік у День підприємця. Адже підтримка бізнесу проявляється у створенні конкурентних і рівних для усіх умов, коли на ринку не має «сірих» і навіть «чорних» підприємців, які працюють без документів. У такий складний період взагалі можна було б розробити місцеву програму підтримки підприємництва. Ремонт доріг та дворів має відбуватись там, де він потрібен у першу чергу, а не зніматись стара бруківка і кластись нова, бо там хтось живе «свій», – ділиться думками кандидат у депутати.

Сергій Бучак переконаний, що не буде пасивним депутатом, який приходить до сесійної зали, аби лишень натиснути на кнопку. Аналізуючи роботу депутатів попереднього скликання, він помітив, що є обранці, які за 5 років роботи не подали жодного запиту чи пропозиції, а голос їхній звучав лише у вигляді електронного голосування. Запевняє, що працюватиме на благо громади, адже жодних особистих інтересів не переслідує.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

18 − шістьнадцять =