На головну Новини Амбулаторії на Волині отримають електрокардіографи від Світового банку

Амбулаторії на Волині отримають електрокардіографи від Світового банку

117

Продовжується реалізація субпроекту Світового Банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим на хвороби системи кровообігу у Волинській області». Кінець першого місяця року додав важливу частку  в перелік виконаного у рамках компоненту «Медичне обладнання, медичні меблі та витратні матеріали». Адже саме зараз у 139 діючих амбулаторій загальної практики-сімейної медицини почергово надходить обладнання. Наразі це  портативні електрокардіографи.
   Обладнання надійшло до Луцька минулого четверга, звідки його повезли на Ковель і Турійськ. Представник фірми-постачальника (а це ТОВ «Здраво») проводить невеличке навчання для персоналу щодо особливостей підключення і користування приладами.

Начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук наголосив, що це – лише перший крок. І в найближчі два місяці у кожному закладі з’явиться ще чимало необхідного для якісного надання послуг на «первинці».

   «Загалом у рамках цього тендеру угоди підписані за 3-ма лотами. Й амбулаторії отримають офтальмоскопи портативні, стетофонендоскопи, тонометри механічні й манжети до них, ваги медичні, сумки-холодильники для транспортування біоматеріалу, пульсоксиметри, небулайзери, апарати Ротта, сумки-укладки лікаря», –

- реклама -

уточнила консультант з управління Субпроектом Марія Адамчук.

Заплановано ще закупити ростоміри, кушетки, шафи для ліків з сейфами, маніпуляційні (інструментальні) та пеленальні столики, холодильники , гінекологічні крісла, а також експрес-аналізатори сечі й біохімічні експрес-аналізатори крові та необхідні для них реактиви. Усе це, відповідно до документації, розподілять для  139 діючих амбулаторій загальної практики-сімейної медицини області.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотирнадцять − одинадцять =