Новини

Амбулаторії на Волині отримають електрокардіографи від Світового банку

Архів
42 переглядів

Продовжується реалізація субпроекту Світового Банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим на хвороби системи кровообігу у Волинській області». Кінець першого місяця року додав важливу частку  в перелік виконаного у рамках компоненту «Медичне обладнання, медичні меблі та витратні матеріали». Адже саме зараз у 139 діючих амбулаторій загальної практики-сімейної медицини почергово надходить обладнання. Наразі це  портативні електрокардіографи.
   Обладнання надійшло до Луцька минулого четверга, звідки його повезли на Ковель і Турійськ. Представник фірми-постачальника (а це ТОВ «Здраво») проводить невеличке навчання для персоналу щодо особливостей підключення і користування приладами.

Начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук наголосив, що це – лише перший крок. І в найближчі два місяці у кожному закладі з’явиться ще чимало необхідного для якісного надання послуг на «первинці».

   «Загалом у рамках цього тендеру угоди підписані за 3-ма лотами. Й амбулаторії отримають офтальмоскопи портативні, стетофонендоскопи, тонометри механічні й манжети до них, ваги медичні, сумки-холодильники для транспортування біоматеріалу, пульсоксиметри, небулайзери, апарати Ротта, сумки-укладки лікаря», –

уточнила консультант з управління Субпроектом Марія Адамчук.

Заплановано ще закупити ростоміри, кушетки, шафи для ліків з сейфами, маніпуляційні (інструментальні) та пеленальні столики, холодильники , гінекологічні крісла, а також експрес-аналізатори сечі й біохімічні експрес-аналізатори крові та необхідні для них реактиви. Усе це, відповідно до документації, розподілять для  139 діючих амбулаторій загальної практики-сімейної медицини області.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up