На головну Інтерв'ю Андрій Недбало вважає своїм обов’язком допомогти громаді жити краще

Андрій Недбало вважає своїм обов’язком допомогти громаді жити краще

120

У зв’язку з нинішніми місцевими виборами багато говориться про політизованість українського суспільства. Та чи не є ця «заполітизованість» проявом цілком природного бажання українців впливати на владу в країні та на місцях? Це бажання українців вплинути і, що головне, змінити застарілу політичну систему від якої втомилися і через яку люди не можуть жити в достатку у своїй державі та містах. Саме тому, ми зараз бачимо як наші знайомі, друзі та родичі активно починають ставати частинками політичних партій та працювати задля благополуччя своїх громад. Одним із таких активних містян є доволі відома особа в нашому місті підприємець та співвласник кінотеатру «СІМ’Я» Андрій Недбало (більш відомий як Андрій Зиба), який вирішив цього року йти на місцеві вибори разом з політичною партією “Самопоміч”.

– Андрію, чому все-таки вирішили піти в політику? І як обрали політичну силу представником котрої ви будете?

- реклама -

– Вирішив піти, тому що вважаю це своїм обов’язком допомогти нашому місту і громаді жити краще! Тим більше, що я знаю лише одне золоте правило кращого життя – поки  ми самі не почнемо діяти і вносити корективи до існуючого ладу,  до того часу нічого не зміниться. І політична сила з якою я вирішив іти на вибори, як би іронічно це не звучало, і має назву “Самопоміч”. Також я проаналізував склад партії і вирішив, що з такими однопартійцями ми зможемо внести корективи до вже існуючої системи. Дуже часто люди думають, що всі йдуть в політику щоб дістатися до так званої “кормушки”, але хочу вас запевнити, що за стільки років влади одних і тих самих людей ця “кормушка” вже порожня і я йду на вибори для того, щоб допомогти її наповнити і збільшити наш бюджет. А вже потім повпливати таким чином,  щоб ці кошти пішли лише на покращення умов та розвитку різних галузей нашого міста. Останнім часом спостерігаю як змінилося населення і все частіше молодь виїжджає до інших міст в пошуках кращого життя, хоча варто зазначити, що за останніми статистичними даними, які аналізували рейтинг громад всієї України, громада нашого міста входить в топ-10 громад всієї країни. Рейтинг, зокрема, відображає інституційну спроможність, сталий розвиток та інвестиційну привабливість громад у 2020 році. Тобто ми багата та інвестиційно приваблива громада, але проблеми все одно є і їх треба вирішувати.

– Яка галузь життя та розвитку нашого міста буде для вас пріоритетною в разі перемоги на виборах?

– На мою думку, все важливо! Місто – це  величезний механізм і кожна галузь є його деталлю. Якщо щось не працює – механізм  не ефективний. Але, звичайно, у галузі культури та бізнесу у мене більше знань, якщо порівнювати з іншими. Не секрет, що ми з дружиною перші в нашому місті після закриття стаціонарного кінотеатру, почали відновлювати кінопокази. Шлях був важкий і тернистий. Тому що культура завжди страждала та й не легко взагалі молодому підприємцю розвиватися через надмірну бюрократію. Але попри це все, ми змогли вистояти і тепер наш розважальний центр “Сім’я” щодня відвідують багато наших жителів та гостей міста. І скажу вам так – в будь-якому випадку та при будь-якому результаті голосування, я буду працювати і намагатися покращити рівень життя в нашому місті навіть тому, що тут живуть і ростуть мої діти. Ну і, звичайно, ховати очі від сорому за свою роботу від друзів і знайомих (котрих дуже багато) я не хочу і не буду!

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

13 + 1 =