Новини

Ангели добра серед нас

Архів
23 переглядів

Готувалася писати статтю – підрахувала, скільки ж то років ми уже співпрацюємо. Виявилося, що чотири.  Так, чотири роки студенти педагогічного коледжу ім. А. Кримського  приходять в громадську організацію “Берег надії” займатися з нашими дітьми.

Далеко не кожен готовий працювати з людьми з інвалідністю, але ці дівчата і хлопці знаходять підхід і  щоразу частинку себе вони залишають «бережанам». Завжди привітні та  усміхнені, з цікавими ідеями, а головне – зі щирими і відкритими серцями. Цього року в рамках спільного проекту громадської організації та педагогічного коледжу “Ангели добра”, який фінансується за кошти міського бюджету, нам  випала нагода розповісти про роботу цих студентів – бо світлом потрібно ділитися.

Першим нашим волонтером була Валентина Залуніна, і то було ще задовго до того, як я очолила організацію. Потім ми познайомилися з Ігорем Поліщуком, і він почав допомагати нам як психолог, а незабаром приєдналися і студенти. Тепер «кримчани» приходять до нас тричі на тиждень, і рідко коли їх буває двоє, бо зазвичай шестеро-семеро.

Сьогодні хочу розпочати знайомство зі студентами групи А 4 курсу  спеціальності “Образотворче мистецтво”. На світлинах Соня Гудим, Оля Бусько, Дарина Гетюк, Юлія Контяєва, Мирослава Гловацька, Мирослава Кожуховська. А ще є студенти 3Є курсу спеціальності «Дошкільна освіта» – Таня Бицюк, Аліна Бондар, Ольга Геч, Катерина Дитина, Ганна Жук, Юлія Кінах, Олеся Магера, Катерина Оксентюк, Галина Олесюк, Олена Півень, Оксана Теребейчик, Ольга Хомяк і ТаняШидловська під керівництвом Людмили Сєрової. І це –  далеко не всі, хто приходив до нас.

Вихованцям організації пощастило, бо за ці чотири роки чого вони тільки не робили: малювали всіма можливими стилями і хтозна якими предметами (на минулому занятті, наприклад, замість пензлів використовували пластикові пляшки), різали, витинали, клеїли, ліпили з глини, пластиліну, тіста, створювали вітражі, робили різноманітні колажі, навіть ліпили і варили вареники. І щоразу це супроводжувалося ще й тематичною розповіддю.

Наші діти з радістю чекають кожної зустрічі, а іноді ходять в коледж і займаються там. У 2017 році ми спільно реалізовували проект “Життя кольорове”, під час якого студенти вчилися використовувати методи арт-терапії у роботі з особливими дітьми, а здобутий досвід застосовували практично в організації. Хочу відзначити, що перший поверх коледжу пристосований до потреб людей з інвалідністю і навіть облаштована належним чином вбиральня.

Хочу висловити щиру подяку цим дівчатам, їхнім викладачам, та адміністрації коледжу, Ви робите хорошу справу, закладаєте правильні цінності у серця, виховуєте справжніх, щирих і відповідальних людей.

Але на цьому наша розповідь про «Ангелів добра» не закінчується. Далі буде…

Олена КАНДИБА,

голова ГО «Берег надії».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up