Новини

Англомовний табір з «дикими танцями» 

Архів
12 переглядів

Літо,що спливає, подарувало нам пригоду, яку довго не забудемо.

Із 20 по 23 серпня у нашому місті, у педколеджі, діяв літній англомовний табір «GLOW&TOBE» для  молоді. Вихователями у ньому працювали понад десять волонтерів корпусу Миру з США та України, а також наші викладачі іноземних мов Сергій Кирпа, Ірина Бакун.

Ми, хоча й вагалися через свої не зовсім досконалі знання з англійської,  також взяли участь в роботі табору. Та після першого дня сумніви у більшості з нас, а усього прийшло понад 50 дівчат і хлопців віком 14-18 років, розвіялись. За чотири дні роботи табору рівень володіння англійською мовою значно зріс у більшості слухачів, адже постійно спілкувалися саме нею. Участь в таборі безкоплатна, оскільки волонтери корпусу Миру та викладачі коледжу працювали на добровільних засадах, не отримуючи за свою працю ніякої грошової винагороди.

Як все відбувалося? Для початку нас об’єднали в окремі  команди. Зокрема ми обидві потрапили у перший загін, де зібрались наші ровесники. Загалом весь день у таборі був повністю розпланований, нудьгувати було ніколи. Ранок починався з «диких танців», ми танцювали під веселу та запальну музику разом із вихователями. Далі – урок, де спілкувалися, розмовляли  про розвиток лідерських рис характеру, стосунки між людьми, прийняття рішень, впевненість у своїх силах, самоповагу.  У  нас було багато різних конкурсів та безліч ігор, де могли попрактикувати свою англійську. Сподобалось все у таборі, а особливо  – спортивний день, коли дізналися про безліч цікавих ігор та «челендж», суть якого полягала у тім, щоб власноруч виготовити рамку і якомога швидше виконувати різні завдання, фотографуючись. Саме ця гра найбільше зблизила нашу команду.

Від табору залишились тільки позитивні емоції, приємні спогади та багато нових друзів. Адже тут разом навчалися не тільки студенти педагогічного коледжу, але й учні 9-11-их класів шкіл міст  Володимир-Волинський, Устилуг, Нововолинськ, сіл Льотниче та Зимне.

Навіть у тих із нас, кого раніше не дуже вабила англійська мова, тепер з’явилося бажання її вивчати. У таборі це не тільки весело, але й круто. Тож ми з нетерпінням чекаємо нагоди знову відвідувати  «GLOW&TOBE».

   Богдана МАЗУРОК, Тетяна ГЛУХ,

студентки педагогічного коледжу.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up